Kingitustepoe nädala tegemised!

 Uus töötaja sai “käe valgeks” valmistades suuri tellimusi

Kingitustepoe töömesilased

Sellel nädalal oleme teinud väga palju suuri tellimusi! Lasteaedades ja koolides on käes aeg, kui tellitakse ühtseid tooteid kogu rühmale ja klassidele. Selle tõttu oleme sellel nädalal teinud hästi palju t-särke lasteaiarühmadele ning ka kooli võimlemistunni jaoks. Lisaks ka nimelised ja rühma logodega plastikust kruusid lastele. Ja mitmed suuremad särkide tellimused on veel ettevalmistamisel. Seega vahvaid armsaid nimelisi särke valmib meil siin usinalt.

Pikk eeltöö viis rahuloleva tulemuseni

Sellel nädalal valmisid ühele Tallinna mainekale muuseumile suur tellimus meeneid. Meened said kujunduseks muuseumi oma eksponaatide pildid. Selle tellimuse valmimisele eelnes pikk ja põhjalik eeltöö kliendiga ning palju katsetusi toodetega. Lõpptulemuseks said valmis väga kenad tooted millega klient oli igati rahul.

Uue töötaja esimene töönädal

Meie kollektiiviga liitus sellel nädalal uus töötaja Birgit, kes alustas tööd esmaspäeval. Birgit töötab meie kujundaja kõrval ning valmistab tellimusi. Esimese nädala lõpuks on tal emotsioonid  vägevad- töö meeldib väga ning tema jaoks on kõik üsna põnev. Algselt ta arvas, et see töö on pigem meestetöö aga tegelikkus ei vastanud ettekujutusele ning nädala lõpuks sai ta tõdeda, et see töö on jõukohane igaühele. Birgit töötas varem suures kollektiivis ning väikeses kollektiivis töötamine on tema jaoks uus kogemus. Ta ütles, et temale väga  meeldib selline mõnus sõbralik sisekliima ja väike kollektiiv. Esimesel nädalal on saanud ta põhimõtteliselt kõikides protsessides käe valgeks teha! Kuna Birgit on kiire õppija, siis teeb ta juba täiesti iseseisvalt tooteid. See on väga tubli tulemus esimese nädala kohta. Birgiti jaoks kõige huvitavam on tasside ja särkide valmistamine. Keeruline tundub veel plotteriga kilede lõikamine aga eks iga uus asi tundub esialgu veidi hirmutav ning ise tegema asudes võib avastada, et polnudki asi nii hull, kui esialgu arvati, hoopis vastupidiselt väga huvitav on.

Toodevaliku uuendamine

Me saame üsna tihti klientidelt ettepanekuid ja soove selliste toodete osas, mida meie tootevalikus ei ole. Praegu oleme ette võtnud oma tootevaliku põhjalikuma uuenduse, et suurendada veelgi valikuivõimalusi. Kui Sinul on mõni mõte või kingisoov, mida Sa meie tootevalikust  ei leia, anna aga julgelt teada ning meie uurime, kas me saame selle soovi täita! Eritellimusel valmivaid tooteid saame teha tegelikult üsna tihti. Me anname alati endast parima, et täita kliendi soov. Eritellimuste puhul lihtsalt peab arvestama väheke pikema ajakuluga, kui meil on vaja toode tellida välismaal asuvalt tarnijalt.

Tootevaliku uuendamine!

Ja natukene huumorit ka lõpetuseks! Meie rõõmustame väga sügise saabumise üle, sest sügise saabumisega on ka meie kontor mõnusalt soe. Meie salong asub vanas majas ning selle maja eripäraks on, et kui küte suveks välja lülitatakse, siis meil on kontoris väga külm! Isegi kui õues on 20+ kraadi sooja on meil fliisid-jakid seljas.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid  ning Venipak ja Smartkuller. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!