Kingitus sõbrapäevaks NetiKink e-poest

Eriline kingitus sõbrapäevaks

Eriline kingitus sõbrapäevaksSoovid sõbrapäevaks midagi täiesti omanäolist? Siis oled õiges kohas! Netikingi e-poes on valik nii suur, et võtab lausa silme eest virvendama. Pakume praktilisi tooteid ning kauneid fotomeeneid, mis meenutavad ühiseid toredaid hetki ka mitmete aastate möödumisel.
Tule tutvu meie rikkaliku tootevalikuga ja vali oma sõbrale kingitus välja. Siis anna meile teada, millist teksti või pilti sa antud tootele juurde lisada soovid. Sinu idee ja meie teostus annavad kokku suurepärase tulemuse, mida hindab iga sõber, kes selle ainulaadse kingituse omanikuks saab.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!