Jõulukingitus vanaemale

Jõulukingitused vanaemale

Jõulukingitused NetiKink.eu kingituste e-poestTavaliselt on ikka vanaemad ise need, kes teistele kingitusi teha armastavad. Jõulude ajal on aga kena ka neid meeles pidada ja teha mõni armas üllatus.
Vanaemale jõulukingiga rõõmu valmistamine ei ole üldse keeruline, kui oled sattunud Netikingi e-poodi. Kas tead, et meie tootevalik on nii lai ja kirev, et siit leiad kindlasti vahva üllatuse oma kallile vanaemale?
Kas vanaema armastab küpsetada või on vanaema rohenäpp ja veedab enamuse suvest aias? On su vanaema suur spa ja saunasõber või armastab hoopis suurest tassist kamina ees kuuma jooki nautida?
Olgu su vanaema milline tahes, sobiva ja meeldejääva kingituse leidmine meie poest on lihtne. Vali välja sulle meeldiv toode ning anna teada, mis pildi, teksti või motiivi sinna peale paneme. Ning võid olla kindel, et vanaema silmist peegeldub tänulikkus ja armastus, sest teist sarnast kingitust pole mitte kellelgi teisel.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid jõuludeks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.