Meeste naiste pusa Classic

Väga töine nädal oli

Eelmine nädal oli meil üks eriti töine nädal. Piretil tuli tuhin peale ja tegi paar uut toodet. Ka ise olen mitu uut kujundust teinud, millega ise väga rahul olen. Ja nagu näha ka kliendid, sest nii minu kui ka Pireti kujundusi on juba ka tellitud.

Kuna sügis hakkab lähenema, siis valmistume vaikselt lähenevaks vanavanemate päevaks ja see on planeeritud ka ühtlasi vanas kohas viimaseks suuremaks tööks. Kui vanavanemate päev läbi saab, siis peab olema kõik nii valmis, et saab uute kohta juba üle kolida. Kuid eks see kolimine tekitab ikka päris paraja peavalu. Ka endal oli üks üsna kehv öö selja taga, sest kui sai nüüd käidud mõõte jne uus kohas täpsustama, siis kõigi NetiKingi seadmete paigaldus on ikka üks paras peavalu. Mõelda, kuidas töökohad peaksid asetsema, kus pressid, kus printerid jne. Mingi plaan on meil nüüd olemas, kuid eks need veel osaliselt ka muutuvad. Ühtlasi planeerin ka remonti, mis ei oleks samas meeletu hinnaga, kuid saaks kõik vajalikud asjad tehtud. Praeguseks on selged juba mõned täiesti kindlad tööd, mis on vaja ära teha. Kuid kuna oleme ikka taas rendipinnal, siis katsume ka remondi osas teha asju siiski mõistlikuse piires. Meie praeguses kohas teisel korrusel tegi mitu firmat eelmise aasta lõpus sisse kolides tohutult suured remondid ära – ja nüüd on kõik see aeg ja raha neil vastu taevast visatud.

Kuid mõni oluline asi oli veel – nimelt oleme otsustanud ikka uue inimese nüüd Pireti kõrvale võtta ja esimesed töövestlused on ka juba tehtud. Ja CV-sid tuleb hetkel veel iga päev ka juurde. Eks näis, kuidas need otsingud lähevad ja loodetavasti on varsti uues kohas lisaks Piretile NetiKingi asjadega tegelemas veel üks inimene.

Lõpetuseks mõned lingid ka meie uutele toodetele.

Meeste t-särk ekspert NetiKingist Naiste t-särk püüdsin olla NetiKingist Meeste naiste pusa Classic

Vahur