Iga lõpp on uue algus - NetiKingis

Iga lõpp ei ole muud kui algus uus…

Jah, see Birgit eurolugu kummitas mind sellel nädalal korduvalt.

Põhjuseid on mitmeid.

See tunne, et olen paberitega, on mul sageli 😉 . Ent sellel nädalal jõudsin oma õpingutega üle lõpujoone ja sain uue paberi. Olen nüüd diplomeeritud toitumisnõustaja. Netikingis selle paberiga palju peale pole hakata, aga kuna oleme Hunt Kriimsilmad üheksa ametiga, siis uued teadmised ja oskused tulevad kindlasti kasuks. Hetkel ütlen, et nüüd jälle aitab õpingutest, ent elu on näidanud, et seda lubadust ma kaua pidada ei oska 😀

Birgiti laul kummitab mind viimasel ajal ka kui praegustes kontoriruumides toimetan. Me ole oma ruumides olnud 5 aastat ja antud majas 7 aastat ja selle ajaga on tekkinud lugusid ja mälestusi ning nüüd need ribu-radapidi meenuvadki ja tekitavad mulle ohtralt nostalgilisi hetki. Põhimõtteliselt on ju Bossi KT-st selles majas kasvanud jonnakast kahesest igati asjalik eelteismeline.

Potensiaalsed uued algused aga potsatavad meie meili postkastidesse CV-na. Netikinki uue töötaja otsingud on täies hoos ja oleme mõõdukalt lootusrikkad 🙂 (õige eestlase kombel ei tasu kohe üleliia erutuda ning rõõmustada 😉 )

Ent kõikide toimetuste ja tegevuste keskel tunnen väga sageli ja aina enam, et vajaksin puhkust. Ühel päeval seda ka kindlasti saan… (mis nende lollide ja lootuse kohta öeldaksegi 🙂 )

Püüame siis aga suve edasi nautida (ilmatargad räägivad, et pidavat tulema kaunis ja kuldne suve lõpp ning sügis)!

Piret