Uued tikandiga käterätikud on praktilised kingitused

Kingituseks käterätik

Tikandiga käterätik on hea kingitusMeie tootevalik on taas suurenenud ja nüüd on saadaval uued erksate värvidega käterätikud suurusega 50x70cm.

Käterätik tikitud nimega ja/või motiiviga on praktiline kingitus igaks tähtpäevaks, olgu selleks sünnipäev, pulmad, jõulud või mõni muu oluline sündmus. Väga hästi sobivad tikandiga käterätikud soolaleiva kingituseks.

Nimelise froteerätikuga võite kindel olla, et see ei lähe kellegi teise omaga vahetusse ja tunnete oma käterätiku alati kindlalt ära. Rätikud on erksavärvilised ning nende värvivalik on lai – igaühele peaks leiduma just talle meeldiv. Motiivid muudavad saunalinad veelgi erilisemaks.

Uued käterätikud leiate nagu ikka NetiKink kingituste e-poest.

Kingitused NetiKink e-poest

Fotokruus on praktiline kingitus jõuludeksNetiKink e-pood on keskendunud just väikestes kogustes personaliseeritud kingituste valmistamisele. Meie tootevalikus on palju erinevaid fotokruuse aga ka suurel hulgal teisi huvitavaid meeneid. Mitmed firmad on juba avastanud meie e-poe, kus neil on võimalik soodsalt ja vajadusel ka ainult ühe kaupa oma logodega tooteid tellida. Näiteks on mõni ettevõtte läinud seda teed, et igale töökaaslasele kingitakse sünnipäevaks ettevõtte logoga ja töötaja nimega fotomeene. Nii saab kingituses ühendada personaalsuse ja praktilisuse. Ettevõtte logo võib asendada ka hoopis mõne huvitava ja meeldejääva ühisürituse pildiga või väiksema ettevõtte puhul ka kollektiivi pildiga. Taoline kingitus jääb kingisaajale pikaks ajaks meelde ja kui antud töökohalt lahkutakse, meenutab saadud kink endiseid töökaaslaseid ka aastate pärast.
Lisaks sünnipäevadele saab meie e-poest tellida vahvaid fotomeeneid töötajatele ka erinevateks ettevõtte ühisüritusteks. Auhinnaks parimale suustajale näiteks ettevõtte logoga ja aastaarvuga põll ja parimale matkasellile oma termos.

Kingitused internetist – NetiKink