Jõulupeo kingitused

Asutuse jõulupeo kingitused

Jõulukingitused NetiKink e-poestJõulupidude korraldamine on eesti ettevõtete seas väga populaarne. Jõulude ajal on aega kokku istuda, kuulata ühiseid mälestusi ja teha uusi plaane. Kuna aasta lõpp on kohe kohe ukse ees, siis kasutatakse seda tihti ka tulemuste üle vaatamiseks ja aasta parimate töötajate premeerimiseks. Tihti on jõulupeol ka erinevad võistlused, mõõduvõtmised, tunnustamised, tähistamised, esinemised jne.
Võib tekkida küsimus, et milline oleks jõulude puhul osalejatele sobiv auhind või meene?
Netikingi rikkaliku tootevaliku hulgast sobivat leida pole keeruline. Meie kaupade seas leidub väga erinevaid tooteid, mis sobivad üllatuseks ja auhinnaks väga erinevatele inimestele.
Erilise väärtuse annab kingile see, et tootele saab lisada pildi või teksti, ettevõtte logo, sõprade nimed, sugulaste ühispildi jne. Ning originaalne ning ainulaadne üllatus ongi olemas.
Selline kingitus valmib lihtsalt ja kiiresti. Anna meile vaid oma soovid ja mõtted teada ning meie teeme valmis!

Kingitused NetiKink e-poest

Kingitus töökaaslasele NetiKink e-poestNetiKink e-pood on keskendunud just väikestes kogustes personaliseeritud kingituste valmistamisele. Meie tootevalikus on palju erinevaid fotokruuse aga ka suurel hulgal teisi huvitavaid meeneid. Mitmed firmad on juba avastanud meie e-poe, kus neil on võimalik soodsalt ja vajadusel ka ainult ühe kaupa oma logodega tooteid tellida. Näiteks on mõni ettevõtte läinud seda teed, et igale töökaaslasele kingitakse sünnipäevaks ettevõtte logoga ja töötaja nimega fotomeene. Nii saab kingituses ühendada personaalsuse ja praktilisuse. Ettevõtte logo võib asendada ka hoopis mõne huvitava ja meeldejääva ühisürituse pildiga või väiksema ettevõtte puhul ka kollektiivi pildiga. Taoline kingitus jääb kingisaajale pikaks ajaks meelde ja kui antud töökohalt lahkutakse, meenutab saadud kink endiseid töökaaslaseid ka aastate pärast.
Lisaks sünnipäevadele saab meie e-poest tellida vahvaid fotomeeneid töötajatele ka erinevateks ettevõtte ühisüritusteks. Auhinnaks parimale suustajale näiteks ettevõtte logoga ja aastaarvuga põll ja parimale matkasellile oma termos.

Kingitused internetist – NetiKink