Uued saunaseelikud NetiKink kingituste e-poes saadaval

Kingituseks saunaseelik NetiKink poest

Tikanditega saunaseelikud ja käterätikud NetiKink kingituste e-poestMõned päevad tagasi andsime teada, et meie poe tootenimekirja lisanduvad varsti uued saunaseelikud. Nüüd on uued saunaseelikud ka meie poodi lisatud ja kõigil on võimalik tellida endale lihtsad tikanditega saunaseelikud. Paljud on kogenud saunas käies või ujulas olles, et tavalist saunalina endale ümber pannes on alati oht, et see võib lahti tulla ja maha libiseda ning panna inimese piinlikku olukorda. Sellele on lahendus olemas – saunaseelik – saunaseelikul on ülemises ääres kumm ja takjakinnitus, mis hoiavad saunaseeliku kindlalt ümber.  Seega on pikk saunaseelik suurepärane kingitus kõigile, kellele meeldib ujumas käia või palju saunatada. Pikka saunaseelikut tikitud nimega võib kinkida erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks (emadepäev, isadepäev, jõulud, firmaüritused jne.). Nimelise saunaseelikuga pole vaja karta, et see kellegi teise omaga vahetusse läheb, leiate oma saunaseeliku alati kerge vaevaga üles.

Kõik NetiKink kingituste poe uued tooted on näha meie UUTE TOODETE lehel. Muidu on uued saunaseelikud leitavad aga Saunalinade ja käterätikute kategoorias.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitus ja kingitused NetiKink poestNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks,  jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transpordi tasusid.

Kingitused internetist – NetiKink