Uued I love rätikud sõbrapäevaks

Sõbrapäevaks kingituseks rätik

Kingitus sõbrapäevaks - südamega rätikOlgu sõbrapäevaga või  sooviga kallimale sünnipäevakink teha või niisama kellegi tuju tõsta – hea ja praktiline kingitus on sellisel juhul hädavajalik. Ühele sobib üks ja teisele hoopis teine teema. Mis on see, mis sinu sõbral suu kõrvadeni venitab? Kui tead, siis polegi ju probleemi – Netikingiga koostöös saad sobiva ja originaalse kingituse kiirelt ja mugavalt. Kuid kui ei tea, siis võibolla on just I love froteerätik see õige kingitus.
Meie toodete seas on juba nii valmis kingitusi kui ka tooteid, mille kujundamisel saad ise oma fantaasia ja loovuse valla lasta. Otsi mõni naljakas pilt või mõttetera ja meie paneme selle sinu poolt välja valitud tootele.
Pane oma sõbrad naeratama, siis on ka sinu elu rõõmsam!

Meie kauplus ongi spetsialiseeritud just kingituste valmistamisele ja kingisaajale rõõmu pakkumisele. Tule vaata ja uudista meie poes ringi, vali välja kingitus ja anna meile teada, kuidas me selle kingituse sinu sõbra jaoks veelgi erilisemaks muuta saaksime. Soovid sa sellele lisada mõne pildi või motiivi, teksti, nime…Valik on sinu. Ja kui hätta jääd, siis anna julgesti teada, sest meie professionaalne kollektiiv jagab hea meelga oma kogemusi ja nõuandeid.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi.