Sünnipäevakingitus emale

Sünnipäevakingitus emale

Emale sünnipäevakingitus NetiKink e-poestKuidas see aasta nii kiiresti möödunud on? Juba jälle on emal sünnipäev tulemas. Aga õnneks pole sel aastal vaja kingituse otsimise pärast muret tunda, sest Netikingist leiab ainulaadse kingituse oma emale igaüks.
Mis teeb ema tuju rõõmsaks? Mis emale teha meeldib? Mis laadi kingitus teda üllatada võiks? On selleks ema nimega kokapõll, perepildiga suur kruus hommikukohvi nautimiseks, soojade sõnadega poekott, armsa motiiviga saunalina, humoorika sõnumiga t-särk? Kuna Netikingi e-poe toodete valik on silme eest kirjuks võtvalt lai, siis tule ja vaata oma silmaga. Kindel on see, et sobiva kingi saab siit küll igale emale.
Anna oma emale teada, et ta on eriline ja tee ainulaadne sünnipäevakingitus!

NetiKink – Keila kingituste pood

NetiKink kingituste e-pood KeilasKeilas on üks vahva kauplus, mille ruumides tegutseb tegelikult kaks väga erineva valdkonnaga poekest. Nimelt on omale ühise hubase pesa leidnud Tee- ja kohvipood ning NetiKingi kingituste salong. Millega seal kaupluses siis tegeletakse? Ühe osana sellest ettevõtmisest võtab oma alla NetiKingi salong, mis on internetipõhine kingitustepood ehk üks suurimaid kliendi soovide järgi tooteid valmistav e-pood Eestis. Netikingi toodete seas on laias valikus kaupu fototassidest t-särkideni, tooteid on igale vanusele ja igale maitsele. Olgu selleks isadepäevaks fotokruus või vanaemale tikandiga saunalina. Kõik tooted valmistatakse kohapeal! Kokku on e-poes üle 300 tooteartikli ja valik täieneb pidevalt.
Eriti toimekas aeg NetiKingi kollektiivile on erinevad pühad ja tähtpäevad nagu näiteks isadepäev, jõulud ja sõbrapäev.
Lähemalt saad NetiKingi rikkaliku tootevalikuga tutvuda e-poe, aadressil www.netikink.eu

Kõik huvilised on oodatud ka reaalselt Keila kauplusesse kohale tulema, sest seal on võimalik tutvuda näidistega. Poodi kohapeale on oodatud ka need, kel on soov kingile oma foto peale lasta teha. Olgu pilt siis paberkandjal või digitaalsel kujul, tule kohale ja koos on lihtsam otsustada, kuhu ja kuidas kaunis pilt paigutada.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!

Kingitused internetist – NetiKink