Sünnipäevakingitus isale

Sünnipäevakingitus isale

Sõnnipäevakingitus isale NetiKink kingituste e-poestIsal tuleb varsti sünnipäev ja kingiideed on täitsa otsas? Luba Netikingil sulle uusi ideid pakkuda!
Oleme Eesti suurim kingikaubamaja ning meie virtuaalsetel riiulitel on üle 300 erineva toote. Selleks, et isale meeldiv kingielamus pakkuda, ei pea sa oma arvuti tagant lahkumagi.
Esimene samm on välja valida kingitus. Kas su isa on spordimees, matkasell, suur saunasõber, kokandushuviline, ärimees? Pole oluline, sest häid kingitusi jätkub igale isale.
Teiseks anna meile teada, mis pilt, tekst või motiiv kingitusele peale kanda ja kolmas samm ongi see, kui läheb lähimasse pakiautomaati ja kingitus on käes!
Tee oma isale kingitus, mis tekitab häid emotsioone ka siis, kui sünnipäev on möödas!

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!

Kingitused internetist – NetiKink