Sõbrapäevaks kallistus ja kingitus

Sõbrapäevaks kingitus

Kingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poestÖeldakse, et parem üks sõber, kui sada tuttavat. Sõbrad on elus väga olulised ja kuna peagi on tulemas sõbrakuu, on kõigil võimalus oma kallitele sõbrapäevaks teha meeldejääv kingitus. Ega see kingitus iseenesest peagi olema suur ja uhke ning hinnaline. Tegelikult on väga hea kingitus ka lihtsalt soe ja siiras kallistus.

Aga kui sulle tundub, et soovid oma Valentinile või Valentinale peale kallistuse teha ka sõbrapäevaks kingituse, siis oleme Sulle üllatuse valimisel suurima hea meelega abiks.
NetiKingi e-poe rikkaliku tootevaliku hulgast leidub kaupu igale eale ja maitsele. Hinnad on väga mõistlikud, ostukeskkond on turvaline ning kättetoimetamise aeg kiire.
Meie e-poe aadress on www.netikink.eu
NB! Tule vaata ka meie FB lehte, sest seal on käimas loosimäng! Võite oma sõbrale võita täiesti tasuta laheda kingituse.

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.