Sõbrapäevakingitused Netikingist!

Sõbrapäevakingitused Netikingist!

Sul on suurepärane võimalus pakkuda oma sõbrale tunnet, et temast hoolitakse ja ta on kellegi jaoks väga tähtis. Netikingi e-poes on tõeliselt lai Tikandiga saunalinad on head kingitusedvalik mitmesuguseid tooteid, mis sobivad ideaalselt just sõbrapäevaks. Tee oma sõbrale kingitus, mille sarnast kellelgi teisel ei ole.
Vali välja sõbrale sobiv toode, anna meile teada millist kujundust sinna juurde lisada soovid ja kingitus on peagi valmis rõõmustama sinu sõpra.
Netikingist ostetud kingitused loovad mälestisi ja seovad sõpru!

NetiKink e-pood

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.