SmartPosti uudiseid

SmartPosti uudised

NetiKink kingituste poe üheks transpordi partneriks on SmartPost. Ja nüüd andis Smartost teada mitmest uuest uudisest, mis kindlasti rõõmustavad paljusid.

Kõigepealt on laienenud pakiautomaatide võrgustik – lisandunud on viis uut pakiautomaati ja kõik uued pakiautomaadid on ka NetiKink kingituste poodi juba lisatud.

Saarte elanikud saavad nüüd aga oma tellitud kingitused kiiremini kätte, kui varem. Alates septembrist on SmartPOSTi pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise graafik Saare- ja Hiiumaal senisest tihedam.

Saaremaa

Uue graafiku kohaselt täidetakse ja tühjendatakse pakiautomaate Saaremaal nüüd seitsmel päeval nädalas. Mandrilt saadetud pakk jõuab Saaremaale ülejärgmisel päeval, Saaremaalt mandrile aga järgmisel päeval.

Hiiumaa

Hiiumaal täidetakse pakiautomaati T-P ja tühjendatakse E-P. Mandrilt Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel päeval, nagu ka Hiiumaalt mandrile. Näiteks pühapäeval mandrilt teele saadetud pakk jõuab Hiiumaale teisipäeval.

Lisaks on uuendatud ka SmartPosti pakiautomaatide tühjendamise graafikuid mõnes piirkonnas. Pakiautomaadi tühjendamise kellaajad on Ida- ja Lääne-Virumaal ning Viljandis nüüd senisest hilisemad, võimaldades pakke hiljem teele saata.KingitusedNetiKink e-poest

Fotomeened on väga praktilised ja head kingitused paljudeks erinevateks tähtpäevadeks. NetiKink lehel on olemas spetsiaalne ülevaate, miks on fotomeened paremad kingitused paljudeks tähtpäevadeks, kui näiteks kook ja lilled. Selle ülevaate leiate siit lingilt.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise.

Fotomeened on väga praktilised ja head kingitused paljudeks erinevateks tähtpäevadeks. NetiKink lehel on olemas spetsiaalne ülevaate, miks on fotomeened paremad kingitused paljudeks tähtpäevadeks, kui näiteks kook ja lilled. Selle ülevaate leiate siit lingilt. Fotomeened sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transpordi tasusid.

Kingituseks meeldejääv fotomeene NetiKink e-poest