Rahakrati fännitooted NetiKink e-poes

Kes on lugenud Rahakrati blogi, siis on kindlasti tuttav nii mõnegi huvitava ütlusega. Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle ülim eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva “napid papid” paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!
Rahakratt on mu kirjutaja pseudonüüm. Poleks uskunud, eks? Ma olen keskmine eestlane, kes teeb tööd, mida ma võimalusel ilmselt ei teeks. Krati kasvatamiseks ja käigushoidmiseks tuleb siiski mõnda aega kellegi teise unistuste heaks töötada.
Mul on töö, kodu ja kõrgharidus. Keskmisele eestlasele omaselt enamus ajast suunurgad allpool, varbad külmad ja rahakott järgmiseks palgapäevaks tühi. Ma olen igati keskmine ja mitte kuidagi halvem ega parem kui sina.
Meid on palju. Selliseid, kes töötavad raha pärast. Kõige lihtsam on endalt küsida: kas ma teeks seda, mida ma teen 9-17 ka siis, kui rahale mõtlema ei peaks? Kui vastus on jah, siis oled sa blogi lugemisest vabastatud. Kui ei, siis vaata kindlasti edasi Rahakratti tooteid meie e-poes ja loe tema blogi!