Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Antud tootja tooted: Rahakratt

Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle ülim eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!

Rahakratt on mu kirjutaja pseudonüüm. Poleks uskunud, eks? Ma olen keskmine eestlane, kes teeb tööd, mida ma võimalusel ilmselt ei teeks. Krati kasvatamiseks ja käigushoidmiseks tuleb siiski mõnda aega kellegi teise unistuste heaks töötada.

Mul on töö, kodu ja kõrgharidus. Keskmisele eestlasele omaselt enamus ajast suunurgad allpool, varbad külmad ja rahakott järgmiseks palgapäevaks tühi. Ma olen igati keskmine ja mitte kuidagi halvem ega parem kui sina.

Meid on palju. Selliseid, kes töötavad raha pärast. Kõige lihtsam on endalt küsida: kas ma teeks seda, mida ma teen 9-17 ka siis, kui rahale mõtlema ei peaks? Kui vastus on jah, siis oled sa blogi lugemisest vabastatud. Kui ei, siis vaata edasi.

Kuid siit lehelt leiad minu rahatarkustega tooted.

Näitame 1 - 10 kokku 10 tootest
 • Rahakratti rahakassa - Tuusikuks!
  tuusikuks

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "Tuusikuks!" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratti rahakassa - Pillava elustiili jaoks!
  pillavaelustiilijaoks

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "Pillava elustiili jaoks!" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratti rahakassa - finantsvabadussõda!
  finantsvabadussõda

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "Finantsvabadussõda!" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratti rahakassa - bossi pesre saatmise fond
  bossiprsesaatmisefond

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "bossi pesre saatmise fond" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratt - vara vargile kruus
  varavargile

  "vara vargile, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!

  9,99 €
 • Rahakratt - vanaema tarkusetera
  vanaemaytles

  "juba mu vanaema ütles, et raha on nii vana asi, et seda peaks küll kõigil olema" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com....

  9,99 €
 • Rahakratt - rahhiga õnne ei osta
  rahagaonneeiosta

  "rahhiga õnne ei osta, a saad vähemalt mugavalt õnnetu olla" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!

  9,99 €
 • Rahakratt - piisavalt plekki
  piisavaltplekki

  "kõigil on piisavalt plekki, et elu lõpuni hakkama saada. juhul, kui sa ei plaani enam midagi osta" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus...

  9,99 €
 • Rahakratt - kasiino tarkused
  kasiinost

  Eriline kruus Rahakrati tarkuseteraga: "kasiinost on lihtne väikese varandusega koju minna. eriti, kui sa lähed sinna suurega" Vali millisele tassile antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  9,99 €
 • Rahakratt - elan oma rahaga lõdvalt ära
  rahaga

  "ma elan oma rahaga lõdvalt elu lõpuni ära, aga see eeldab, et ma suren järgmisel teisipäeval" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus...

  9,99 €