Põhimõtteliselt on kõik vanaviisi

Täna öösel kohtus juuli augustiga ning üheksa kuu pärast saabub mai. Suvi on olnud suurepärane ning ära see ei jäänud, vaatamata ähvardustele. Ja jaanilaupäeval sadas vihma, vähemalt meie juures 🙂  Samuti tõstab pead uus laine… Seega – same old, same old.

Mõtlesin juulis mitu korda, et teen postituse ja kirjutan midagi, aga kui hakkasin teemade üle endamisi arutama, siis jõudsin ikka nendeni, millest olen juba kirjutanud ning nii asi soiku jäigi.

Juulis püüdsime (rõhk sellel sõnal) puhata. See tähendas tegelikult seda, et laupäeval ning pühapäeval proovisime kontorist eemale hoida (100% ei õnnestnud) ning tööpäevade algused ja lõpud olid võimalust mööda ujuvamad – hiljem tööle, varem ära. Tellimusi oli vähem,  kuu lõpu poole tulid ka mõned suuremad tööd meie pikaaegsetelt koostööpartneritelt. Aga üldiselt võrdlemisi rahulik.

Mis tänaseks pole enam vanaviisi on meie toodete hinnad. Oleme paari kuu jooksul pidanud korrigeerima enamuse oma toodete hindu, sest ega me ainult töörõõmu pärast toimeta. Kui ikka tarnijatel hinnad tõusevad, siis juhtub see ka meil.

Bossiga oleme paika saanud pikaajalise ja lühiajalise plaani st 5 aastat ja selle aasta lõpp. Nüüd toimetame selle nimel. Pikas perspektiivis muutused tulevad. Eks ma pean kohanema, õnneks on aega. Kindlasti tahaksite teada, mis meil plaanis, ent iga asi omal ajal. Siis mul taas põhjust kirjutada 🙂

August on aeg, millal tahes-tahtmata tuleb hakata vaatama sügisesse. Poisid kooli ja sellega seotud tegevused. Minul endal vanevanemate päev, isadepäev, jõulud. Samas on august ka aeg, millal on minu jaoks kõige-kõige kaunimad suveõhtud. Neis on koos igatsus ja ootus. Nii nüüd kisub väga filosoofiliseks, on aeg tänaseks joon alla tõmmata.

Selget pead ja kainet mõistust neil segastel aegadel!

Naudime suve!

Piret