Duracelli jänes

Vähemalt mul endal on küll selline tunne…

Viimased nädalad on olnud toimekad. Meie e-pood on muutunud taas aktiivsemaks. Küllap on paljudel inimestel puhkused läbi ja ollakse enam arvutis ning siis leitakse ka meid taas.

Samuti on augustis juba toimunud ja veel ka tulemas rohkelt üritusi, mille jaoks meilt on tellitud nii meeneid osalejatele kui ka ühesugust “vormiriietust” korraldajatele. Seltskond noori atleete sai ka minu väikse panusega endale silmapaistvad võistlussärgid selga. Hoian neile pöialt, et kuu lõpus toimuval võistlusel teeksid nad tulemused, mis ennekõike neile endile tooks naeratuse näole.

Ühesõnaga – tikin, trükin, pressin, rassin täis tuuridel. Noh, eks tegelikult täistuuridest on asi veel kaugel, pigem ikka hetkel tegu aastalõpu soojendusega, aga kuna samal ajal tuleb toimetada ka eraelu erinevatel rinnetel, siis ongi tunne, et tuurid on juba üsna kõrged.

Varsti peaks meile kontorisse saabuma ka uus masin, plotter. Antud isendiga saan ma siis välja lõigata fotokiledst kujundusi näiteks t-särkidele, pusadel, nokamütsidele ja poekottidele. Hetkel on meil sama masin täiesti olemas, aga tegu on juba üsna eaka tegelasega, kes on meid truult teeninud meie tegutsemise algusest saadik. Aeg on ta saata väljateenitud pensionile. Vahur on silma peale pannud samasuguvõsa uuemale mudelile, seega tema hingeelu peaks mulle olema juba veidike tuttav.

Aga homme on plaan minna koos Bossi KT ning tema klassikaaslastega rukkist lõikama. Ikka sedamoodi, nagu seda tegid meie esivanemad. Jälle midagi uut mulle 🙂 Elan ja õpin.

Tänaseks aeg taas otsad kokku tõmmata.

Oleme tubli!

Piret