Olümpiavõitja NetiKingis

Põhimõtteliselt olümpiavõitja

Miks selline pealkiri?

Väga lihtsalt põhjusel. Ma olen ennast seni heaks aja planeerijaks pidanud (noh selline maailmameistri tiitli vääriline 😉 ). Ent Roki tulek meie perre on igapäevaste tegevuste ajatamise oskused mul tõeliselt proovile pannud. Põhimõtteliselt on ööpäevas arvel peaaegu et iga minut ning tühja juttu ning lihtsalt niisama olemist ma hetkel endale lubada ei saa. Kui ajaplaneerimises oleks olümpiamängud, siis ma oleksin ilmselt võitja või siis esikolmikus 😀 .

Võtsin asja esmaspäeval korralikult käsile ning meie beebi on saanud nädala jagu kõva kooli ja mina oma reageerimisoskustega võiksin samuti sprinteritele konkurentsi pakkuda, ent Bossi KT ei pea enam (nii palju) koerabeebil pidavalt lapiga sabas käima. Muideks koos koeraga olen nüüd ka mina saanud endale koduse hüüdnime – mina olen emalaadne toode  😉

Aga meil, lisaks kutsikaga toimetamisele, toimuvad ikka ka tööasjad. Roki on toonud mulle sellise muudatuse, et kontrorivälisel ajal ma enam väga tööasju teha ei jõuagi. Mis polegi ju üldse paha.

Igaljuhul on mul ununenud kirjutada, et selle aasta emadepäeva kõige, kõige, kõige popim toode oli t-särk Super emme. Ju siis armsad isad said tänavuse kevade sündmuste valguses eriti selgelt aru sellest kui super tublid meie emad on ning antud särk oli tunnustus raske töö eest.

Kuna kaua aega oli selgusetu, kuidas sellel kevadel koolid edasi toimetavad ning selgus saabus suhteliselt ootamatult, siis lõppenud nädalal olen pidanud tegema selliseid nö viimase hetke tellimusi, et lastele saaks ikka kingitusi kooliaasta lõpetamise puhul. Hetkel olen suutnud toime tulla.

Algaval nädalal pean suutma leida motivatsiooni ka, et oma kooliasjadega edasi minna. Väga raske on toimetada, kui kool asub kontoris ja päriselt kohale minna ei saa. Aga olen saanud koerast üle, nüüd tuleb ka sabast veel üle saada (no vaat kui tabav võrdlus 😀 )

Nagu eelpool kirjutatatud  – pikalt “lobiseda” ei saa, uued toimetused ootavad 😉

Nautige kevadet!

Piret