Nagu veel vähe oleks…

Üllatus, üllatus….meil oli taas kiire ja hektiline nädal.

Lisaks tavalistele töödele ning toimetustele on meile lisandunud uus pereliige, koos uute väljakutsetega.

Meil on nüüd beebi – neli jalga, märg nina ja nunnud mandlisilmad – puhtatõuline kraanz nimega Roki/Rocky. Ühise nimeni jõudsid nii IT-osakond kui Bossi KT eraldi, ent kirjapildi osas on nad endiselt eriarvamusel. Õnneks koer reageerib mõlemale kirjapildile 😉

Aga beebi majas on väsitav, olgu ta siis kahe- või neljajalgne. Mina elan lootuses, et ühel hetkel saabub taas mingisugune normaalsus (sama lootusega elasin ka poiste beebipõlves 🙂 )

Sellest nädalast on meil taas kauplus avatud ja püüame vaikselt naasta tavapäraste tegevuste toimetuste juurde. Ent see omakorda tähendab, et lapsehoidmine on päeval poiste kanda. Kuna aga IT-osakonnale tehti sellel nädalal ootamatult ka jalale kirurgiline protseduur, siis Bossi KT sai tunda suurt vastutust väikese hinge kantseldamisel. Ühel õhtul koju jõudes teatas Bossi KT mulle suure ohke saatel: “Ma olen terve päeva kutsikal lapiga järgi käinud!” (veidi draamat tuleb ikka ka lisada 🙂 )

Mina oma töiste tegevustega olen nüüd, peale emadepäeva, lasteaia lõpetamiste lainel, sest nagu juba varem kirjutatud, isegi kui pidusid ei toimu, siis kingitused saavad lapsed ning õpetajad ju ikkagi. Hitt-toode on kindlasti sussikott, mida olen juba rohkelt teinud ja pean veel paaaaaaaalju tegema (üks tellimus on tervelt 200 sussikotti). Samm-sammult ja küll tehtud saab, kuigi sussikott pole kindlasti toode, mille tegemise puhul ma suurest rõõmust lakke hüppaksin. Asi on selle toote valmistasmise tehnilises pooles, aga plaanime ka selle murega tegeleda ning minu elu lihtsamaks teha.

Viimasel ajal on üks t-särgi kujundus saanud väga populaarseks. Igakord, kui seda teen, siis tekib mul samuti tunne, et peaksin endale sama sõnumiga särgi tegema 🙂 Äratundimine on suur (vt. juures olevat pilti).

Aga kui mul/meil pidevalt midagi teha poleks, siis oleks samuti raske. Ei oskaks olla.

Nagu eelmine nädal kirjutasin – mis ei tapa, teeb tugevaks.

Aga magada tahaks ikkagi… Ühel päeval….kindlasti…..saan taas 🙂

Aga tänasega lõpeb eriolukord, seega püüame, siis normaliseeruda.

Olge hoitud ning olge terved!

Piret