Nüüd läksin küll vist liiale?

Mulle tundub, et lõppenud nädalal läksin liiale…

Nimelt võtsin endale 2!!! vaba päeva. Õigem on vist küll öelda, et need päevad olid töövabad. Tegu ei olnud selles mõttes produktiivsete laisklemispäevadega, et viskan jalad seinale ja vaatan mööduvaid pilvi, vaid ajada oli vaja eraelulisi asju. Ent tööst puhkasin….aga siis läksin jälle tööle ning jooksin jalad rakku.

See suvi on meil kahjuks selline, et healjuhul õnnestub võtta mõni (töö)vaba päev, aga puhata pikemalt me ei saa. No mis teha…

Lõppenud nädala töödest võin välja tuua ühe suure särkide tellimuse, mis on juba korduvtellimus igasuvisele üritusele. See on minu jaoks alati olnud suurim kiitus, kui klient tuleb tagasi ja tellib uuesti.

Kellel huvi meie uute ruumide otsingu saaga kohta infot saada, siis lühidalt öeldes “lääne rindel muutusteta”. Ümiseme aga ringmängu laululookest edasi ja hoiame silmad lahti. Äkki?

Aaaa…ja Bossi KT suve suutsin ka ära rikkuda. Meenutasin talle kohustuslikku kirjandust (“Naksitrallid”) ning nüüd pidi suvi mokas olema, sest enam puhata ei saa. Bossi KT-le nimelt ei meeldi kohe üldse mitte lugeda. No mina aru ei saa, kuhu see lugemisgeen tal küll ära kadus. Ülejäänud kolm pereliiget on küll raamatutega sina peal. Oleks vaid rohkem mahti lugeda.

Nii, aga nüüd sai lõunapaus läbi ja vaja on edasi tragi olla.

Nautige suve!

Piret