Meeste pusa Limited edition

Juuli jõnksud

Tunda on, et oleme jõudnud südasuvesse. Jah tööd on mõõdukamalt, aga 100% puhata ei ole võimalik.

Juuli jõnksuta, emotsionaalselt. Põhjuseks, nagu kirjutasime eelmine nädal, on see et me otsime uut pinda töötegemiseks ja otsingud jätkuvad. Vägisi poeb pähe kummitama laul “Me lähme rukkist lõikama” (mina otsin ja sina otsid ja igaüks otsib oma…). Meie maja rahvas just sellega praegu tegeleb ning neid kohatisi meeleheitel tunde on ilmselt meil kõigil. Aga tuleb usaldada – õige vastus soovidele kindlasti tuleb, ole mihkel märkama seda, millist teeotsa valida.

Minu soovi on ka kuuldud. Nimelt millalgi ma porisesin, et suurel hulgal tasse teha pole eriti vahva. Põhjuseks just asjaolu, et olen oma elus teinud tuhandeid tasse ja no need ei paku eriliselt pingelt enam (NB! On erandeid.). Viimasel ajal ongi tellimustes domineerinud t-särgid, pusad ja tikkimine – neid tooteid teha meeldib mulle rohkem, väljakutseid on enam. Ka sellel nädala valmis 30 tikandiga rätikut, kus täitsa ise muutsin firma logo tikitavaks. Põnev!

Klassikaline pusa limited editionKuna suutsin eelmise nädalaga ka oma kooliasjad ära lõpetada, siis tekkis sellel nädalal killuke aega, et teha uusi tooteid. Seda muideks ka Bossil. Seega me oleme rõõmsad, et üle pika aja sai olla taas loov ning loodame, et tulemused kõnetavad ka meie armsaid kliente.T-särk vanaema teab kõike

Ega siis midagi, kulgeme aga jõnksutades juulis edasi ning loodame, et august annab abi 🙂 .

Piret

PS! Uhkusest olen endiselt upakil, sest meie armas IT-osakond valmistab uusi, minule täiesti üle mõistuse programme (moodulid vist õigem sõna), et Bossi elu lihtsamaks teha.