NetiKink pood on uuendatud

NetiKink kingituste e-pood on uuendatud

Uue kujundusega NetiKink kingituste e-poodNüüd peaks olema kõik valmis ja NetiKink e-pood on uuendatud. Loomulikult võib välja tulla veel väiksemaid tõlkevigu, keelelisi korrektuure vajavaid plokke ja ka täiendavaid seadistusi, kuid põhiline osa peaks olema nüüd valmis. Loomulikult tekkis uuendamisega ka väiksemaid probleeme. Suurimaks probleemiks või mureks kujunesid boonuspunktid ja kahjuks läks nende info kaduma. Samas on meil võimalik ajaloost järgi vaadata kogu tellimuste info ja vajadusel saame käsitsi kõigile huvilistele ka vastava kupongi genereerida. Samuti on hetkel teada, et probleeme võib tekkida poes vanemate Internet Exploreriga poodi külastades. Kui võimalik, siis parandame vastava vea, kuid hetkel kuvatakse igaks juhuks ka hoiatust.

Kuid olulisemad uuendused uue poega:

  • Võimalus taas külalisena oste sooritada – enam ei pea sisse logima ega ei pea ka meie poodi kontot tegema. Samas boonuspunkte ja erinevaid lisapakkumisi ja hüvesid saavad kasutada ainult registreerunud kliendid.
  • Ostu vormistamise protsess on oluliselt lühem ja lihtsam – nüüd avaneb üks leht, kus saate sisestada kohe oma andmed, valida transpordi viisi ja soovitud makseviisi ja suunduda kohe maksma. Püsiklientidel on võimalus ost sisuliselt paari klõpsuga lõpule viia, sest kõik vajalikud väljad täidetakse kohe automaatselt ära.
  • Kui Teil ei õnnestu ostu sooritada meie poes, siis on võimalik ka e-maili kaudu andmed edastada ja me saame ise poodi Teie tellimuse sisestada.
  • Kaob ära praegusel kujul olev Eesti Posti standardpaki teenus – selle asemele tuleb Post24->Postkontor teenus – Teil on võimalik rippmenüüst endal valida, millisesse Eesti Posti esindusse oma pakki soovite – võimalus on valida ka erinevate kaubanduskeskustes asuvate esinduste vahel ja nii mugavamalt ja endale lähemale pakk tellida.
  • Lisaks sellele palju teisi väiksemaid ja suuremaid uuendusi.

Tegu on aga NetiKink poe uuendamise esimese etapiga, sest peale sõbrapäeva hakkame aktiivselt tööd tegema ka juba uue mooduli integreerimisega. Nimelt on meilt palju küsitud võimalust ise toode valmis kujundada ja nüüd on plaan ka vastav lahendus varsti meie poodi lisama. Saate ise valida, kuhu tahate oma kirja, kuidas pilti soovite asetada ja kuidas keerata jne. Esimesed investeeringud sellesse moodulisse on meil juba tehtud ja nüüd hakkame varsti tegelema selle paika seadistamisega. Kuid selle eelduseks oligi meie poe tarkvara uuendamine, mis kasutab nüüd uusimat PrestaShopi versiooni. Ka on kujundus nüüd oluliselt lihtsam ja ka lehe laadimise aeg peaks olema kiirem.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

Lisaks tavapärastele kingitustele on NetiKink kaudu võimalik Teil tellida ka soodsalt reklaamkingitusi väikefirmadele. Oleme keskendunud just väikestele kogustele ja nii on võimalik ka väikestel firmadel piiratud vahenditega oma partneritele head muljet jätta.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Kingitused internetist – NetiKink