NetiKink poe uus toodete ja poe kommenteerimise süsteem

NetiKink kingituste poe uus tagasiside süsteem aktiveeritud

Fotopaneelid - fotomeened ja kingitused NetiKink e-poestTäna hommikul lülitasime sisse uue toodete ja poe tagasiside andmise süsteemi – Yotpo. Selle abil on nüüd võimalik anda hinnang nii meie poele üldiselt, mõnele konkreetsele tootele ja samuti on Teil võimalik ka nüüd anda tagasiside oma ostule. Ning oma kogemusi on Teil võimalik jagada ka erinevates sotsiaalmeedia lehtedel.

Senini kogunenud tagasiside sai samuti uute süsteemi sisse kantud. Natukene täiendame ja silume ka Yotpo mooduli tõlget veel vajadusel, seega on ka selle alased ettepanekud alati teretulnud.

Tagasiside andmise moodul sai välja vahetatud, kuna vana oli aegunud ja tema arendus peatunud. Kuna selle aasta jooksul on plaan ka poe platvormi uuendamine, siis poleks saanud vana süsteemi enam kasutada ja nii otsisime juba pikalt lahendust, mille peale kolida. Samuti oli vana kommenteerimise süsteemiga probleemiks järjest kasvav spämmi hulk.

Järgnevaks suuremaks lehte puudutavaks uuenduseks saab olema Live chat võimaluse lisamine meie lehele. Ka selles osas oleme juba katsetuste ja häälestustega viimaste sammude juures ja kui kõik läheb ilusti, siis saame ka selle lisa aktiveerida oma põhipoes juba lähimatel nädalatel.

Kingitused internetist – NetiKink

Kingitus või kingitused internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Füüsiline kontor asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse oma tellimusele järgi tulla.

Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Need tooted sobivad kingituseks nii sünnipäevaks, isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks.

Ja nüüd suvel saate veel paljude toodetega kaasa kingituse!
Fotomeened on alati head ja meeldejäävad kingitused – miks? Lugege selle kohta siit.
Teie NetiKink meeskond
Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/