NetiKink kontori kolimine

NetiKink - kingitused internetist e-poodNetiKink kontori kolimine käib täie hooga. Täna sai kogu tehnika ja üks osa laost ära kolitud. Samas on uues kohas hetkel veel tehnika üles panemata ja ka interneti ühenduse peaksime alles esmaspäeval saama. Vahepeal tulnud tellimused sai täna hommikul kõik teele panna, kuid täna õhtul ja homme tulevad tellimused saame hetke seisuga valmistada alles teisipäeval. Seega, kui Teil on väga kiire oma tellimusega, siis võtke meiega enne ühendust, et täpsustada, kui kiiresti saame Teie kingitused valmistada ja teele panna. Kui oleme aga oma uues kontoris sisse seadunud ja korralikult tööle hakanud, siis jagama kindlasti oma uudiste lugejatele ja fännidele mõningaid soodustusi.

Meie uueks aadressiks on siis Paldiski mnt 19 (Harju KEK-i väike maja), Keilas. Samas majas asuvad ka Würth, Neti arvutisalong, Annika ilusalong, Tarnekor jne. Esialgu kindlast kindla kellajaani salongi veel ei ava, kuid ka see on varsti plaanis.

Jälgige meie uute toodete rubriiki ja meie postitusi. Lisame ikka oma poodi uusi tooteid ja võimalike kingitusi. Kui jääte hätta, siis võite alati meiega ühendust võtta ja meie aitame Teie kingiideest vormida meeldejääva kingituse.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/