NetiKink kontor hakkab kolima

NetiKInk - kingitused internetist - uus kontori honeNetiKink praegune kodukontor on meile juba ammu väikseks jäänud. JUba mõnda aega oleme otsinud Keilas ruume, kuhu oma kontor üle viia. Nüüd lõpuks oleme loodetavasti sobivad ruumid leidnud. Alates järgmisest nädalast hakkame järge mööda oma kontorit kolima Keilasse, Paldiski mnt 21 hoonesse. Samas kompleksis asub näiteks Würthi Keila esindus, kõrval on meil kohe Keila Vallavalitsus, Keila Tervisekeskus jne.  Uued ruumid asuvad teisel korrusel.

Uutesse ruumidesse kolimisega saame taas laiendada oma toote valikut mitme uue tehnikaga, mis hetkel ruumipuudusel ootel on. Lisame siia ka väikse pildi meie uuest kontorist (tegu ühe suvise pildiga). Sellega muutub loodetavasti mugavamaks Keilas käest kätte tellimuste andmine, mõne aja pärast plaanime ka kontori ametlikud lahtioleku ajad paika panna.

Seoses kolimisega võib järgmine nädal vahepeal tellimuste valmistamine võtta ühe päeva kauem aega. Samas arvestame sellega, et kõik esitatud tellimused võimalikult kiiresti siiski täidetud saaks.

Jälgige meie uute toodete rubriiki ja meie postitusi. Lisame ikka oma poodi uusi tooteid ja võimalike kingitusi. Kui jääte hätta, siis võite alati meiega ühendust võtta ja meie aitame Teie kingiideest vormida meeldejääva kingituse.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/