Nädala tooted- rahakassad ja ehtekarbid

 Omanäolised ning vahvad kingitused lastele ja naistele

Netikingi tootevalikust leiate laheda disainiga purgikujulise rahakassa, mis on praktiline kingitus igal ajal – nii sünnipäevaks, emadepäevaks, isadepäevaks, jõuludeks ja isegi lasteaia-või kooli lõpetamiseks. Rahakassad on kõige populaarsemad kingitused just lastele. Rahakassale võib trükkida näiteks lapse pildi ja tema nime, luues tema jaoks väga erilise kingituse, mis on tehtud spetsiaalselt temale. Lasteaia lõpetamise kingituseks on rahakassa igati sobilik kingivalik, sest selles vanuses on hea hakata lapsele õpetama raha väärtust ning kogumist. Üks lahe idee on teha rahakassa sellise kujundusega, mille jaoks laps soovib raha koguda- näiteks “Joosepi trikiratta fond” juurde võib lisada ka trikiratta pildi ning hästi vahva ja motiveeriv kingiidee ongi olemas. Kui sinna ka väike “seeme” põhja on pandud, valmistab selline kingitus kindlasti suurt rõõm. Samuti on levinud kingitus, kui rahakassale trükitakse mõne multifilmikangelase või muu lapse lemmiktegelase pilt sest rahakassa võib kinkida ka väiksemale lapsele ning hakata õpetama juba pisikesest peale taskuraha kogumist, lastele tegelikult sellised asjad meeldivad väga.
Aga lisaks lastele ja noortele on rahakassad niivõrd universaalsed kingitused, et sobivad kingituseks ka täiskasvanutele. Tänapäeval on meil rahakotis pidevalt münte, eriti neid väikeseid punaseid, mida on palju ning nende rohkus rahakotis on tülikas, kuna rahakott muutub väga raskeks. Selle tõttu paljud inimesed lihtsalt viskavad need kuskile kogumispurki vms ning ajapikku saab need pangas ära vahetada. Seega kujundage ise kauni pildi ja ilusate soovidega või hoopis humoorikas vahva rahakassa ning võite kindel olla, et kingisaaja on rõõmus vahva praktilise kingituse üle.

Neiud, nii suured kui väikesed, armastavad ehteid ja ilusaid nipsasjakesi. Meie tootevalikus on äärmiselt stiilne ja kena ehtekarp mille kaunis välispind peidab endas sametist elegantset sisu. Kaunis ehtekarp on meeldejääv kingitus näiteks emadepäeval või naistepäeval, vanavanematepäeval ja ka jõuludeks. Kingi saaja saab kasutada ehtekarpi nii fotode kui ehete hoiustamiseks. Ehk on tal hoopis mõni nipsasjakeste kollektsioon, mis vajab hoiustamiseks kaunist karpi. Valikuvõimalusi milleks ehtekarpi kasutada on väga palju. Ehtekarbi kaanele saate ise valida pildi ja/või teksti- selleks võib olla pulmapilt, perepilt, kaunid luuleread ja mõtteterad või hoopis mõni kena mustrivalik. Võimalusi on siin piiritult, pange mängu kogu oma fantaasia ning kaunis ning isikupärane elegantne kingitus ongi valmis. Ka lastele meeldivad väga ehtekarbid, ei ole vist olemas ühtegi pisikest printsessi, kellel ehtekarp kingituseks ei sobi, seal saab hoida juukseaksessuaare, ehteid ja miks mitte ka pisikesi ponikesi või figuure. Lastele kingitust tehes võib kasutada nende lemmik multifilmitegelaste motiive. Niiviisi on võimalik kingitusele anda juurde just see miski, mis teeb kingituse lastepäraseks ja tema jaoks eriliseks.

Isikupärased kingitused on need, mis jäävad meelde kingisaajale pikaks ajaks. Omanäoline disain eristub teiste seast ning valmistab pikaks ajaks suurt rõõmu. Kinkige oma kallitele lähedastele kauneid ja armsaid emotsioone, sest need jäävad meelde ja soojendavad südant pikka aega.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!