Nädala toode-kokapõll

Parima ema ja võrratu vanaema kokapõlled-südamlikud kingitused emadepäevaks

Kokapõll on koduses majapidamises üks igati tarvilik riideese. Meie pakutavate tikanditega kokapõlled on  uhked ning väärikad kokkamise abivahendid. Põlle niidi-ja värvivalik on väga lai ning kirjastiile leidub igale maitsele.  Armas tikand teeb lihtsast põllest väga erilise riideeseme. Tikandiga kokapõll kaunistab iga kokka ja sobib hästi kingituseks kõikideks tähtpäevadeks, olgu tegu emadepäeva,  sünnipäeva või jõuludega. Tikandiga kokapõll on praktiline kingitus, mis soojendab südant hoides samal ajal riided puhtana. Meie kallite emade  jaoks oleme kujundanud valmis kenad kokapõlled, mis lähenevat emadepäeva silmad pidades on igati armsad kingitused.   “Parim Ema” tikandiga kaunistatud kokapõlle tikandi ja põlle värv on võimalik ise valida, toonide valik on lai ning igaüks leiab kindlasti oma lemmikvärvid, mida kobineerida.  Armsa tikandiga kokapõllega meenute Te alati omale emale, kui ta põlle kasutab.

Oleme mõelnud ka vanaemade peale,  sest kellel meist ei oleks mälestust vanaema maitsvatest pannkookidest ja võrratutest roogadest! Kui ka Teil on selline fantastiline vanaema, kellele meeldib köögis kokata, on “Võrratu vanaema” põll ideaalne kingitus armsale vanaemale. Kokapõll leiab vanaema köögis kindlasti palju kasutust, olles seega väga vajalik kingitus.  Kena tikand teeb vanaemal südame soojaks ning meenutab alati armsaid lähedasi, kes teda on eriliselt meeles pidanud. Niisamuti nagu “Parima Ema” põlle puhul, saab ka “Võrratu vanaema” põlle värvi ja tikkimisniidi tooni ise valida, igaühele leidub midagi meelepärase.Tikandiga kokapõll sobib hästi kingituseks kõikideks tähtpäevadeks, olgu tegu emadepäeva, vanavanemate päeva, sünnipäeva või jõulupühaga.

 

 

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!