Saunalina on hea katsikukingitus

Mida kinkida lapse sünni puhul

Lapse sünd on alati eriline sündmus. See on rõõmustav sündmus, mida paljudes kultuurides tähistatakse kingitustega, mida nimetatakse ka katsikukingituseks. Siiski võib olla raske otsustada, mida kinkida sellise tähtsa sündmuse puhul. Kingitus peab olema midagi erilist, tähendusrikas ja muidugi praktiline.

Üks populaarsemaid kingitusi vastsündinule on erinevad riideesemed. Beebirõivad on alati hitiks, sest need on nii praktilised kui ka armsad. Need annavad ka suurepärase võimalus lisada kingitusele isiklik puudutus, sest saate valida midagi, mis peegeldab vanemate stiili, või midagi, mis on beebile omane.

Teine populaarne kingitus on mänguasjad. Mänguasjad on suurepärased kingitused, kuna aitavad toetada lapse arengut ja pakuvad talle ka meelelahutust. Mänguasjade valik võib aga olla üle jõu käiv ja võib olla raske valida sobivat mänguasja.

Lõpuks on kindlasti heaks kingituseks tikandiga vannirätik. Kui otsite vastsündinule ainulaadset ja sisukat kingitust, siis on tikitud vannirätik ideaalne valik.

Mis teeb tikitud vannirätiku ideaalseks kingituseks vastsündinule?

Saunalina on hea katsikukingitusTikitud vannirätik on ideaalne kingitus vastsündinule. See on praktiline, sest seda saab kasutada selleks, et hoida beebi pärast pesus käimist soojas ja samas ka vajadusel teda kuivatada. Samuti on see ilus ja tähendusrikas mälestusese, mida saab kasutada erilise sündmuse meenutamiseks.

Rätiku tikandit saab isikupärastada, lastes sinna tikkida beebi nime ja tema sünnikuupäeva. Kuid otse loomulikult võib ka teised olulised andmed sinna tikkida, et ka vanematel oleks aastate pärast meeles, kui palju laps sünni hetkel kaalus või kui pikk ta oli. See muudab kingituse ainulaadseks ja eriliseks ning seda hoitakse kindlasti aastaid.

Lapse sünni puhul kingitud tikitud vannirätik on läbimõeldud ja praktiline kingitus, mida saab kasutada aastaid. Kui laps kasvab, saab rätikut hoida alles mälestusena erilisest sündmusest.

Kingitus poja sünni puhul

Kui otsite kingitust poisile, ka siis on tikitud vannirätik suurepärane valik. Võite valida isikliku sõnumi või kujunduse, et tähistada seda erilist sündmust.

Näiteks võite valida sinise rätiku, millel on jalgpalli motiiv ja lasta lisaks tikkida kirja “Tere tulemast maailma, väike mees”. See on kindlasti iga väikese poisi vanemate lemmik ja jääb neile alati meenutuseks erilisest sündmusest.

Võite valida ka rätiku, mille kujundus kajastab vanemate hobisid või huvisid. Näiteks kui vanemad on innukad golfimängijad, siis võite valida rätiku, millel on golfikepi kujundus, millel on kirjas “Tere tulemast maailma, väike golfimängija”.

Lõpuks võite valida ka tagasihoidlikuma kujundusega rätiku, mis peegeldab vanemate stiili. Näiteks võite valida elegantse kujundusega rätiku, millel on kirjas “Welcome to the World, Little Gentleman”. Võimalusi tikandiga saunalinade jaoks, mida poisile kinkinda on palju.

Vaata kõiki katsikukingituse ideid meie e-poes