Kingitus vanaemale

Kingitus vanaemale

Kingitus vanaemale NetiKink e-poestVanaemale osta kingitus Netikingist! Usalda meie pikaajalist kogemust ja laia tootevalikut. Kuna vanaemad on väga erinevad, siis on ka meie kingituste valik mitmekesine, et ikka igaühele sobiva üllatuse leiaks.
On su vanaema aktiivne tervisesportlane või omaette aias nokitseja, meeldib talle sokki kududa või kooke küpsetada – ei olegi väga oluline. Ainulaadne, meeldejääv ja häid emotsioone tekitav sünnipäevakingitus just sinu vanaemale ootab sind Netikingi e-poes! Tule vali välja ja paku vanaemale siirast rõõmu!

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!