Keeruline nädal NetiKingis

Keeruline nädal

Seda nädalat on raske sõnadesse panna ja selle tõttu on ka postitus lühem, kui tavaliselt. Oleme ikka töiselt hakkamas olnud, kuid ootamatu kaotus meie perefirma lähiringist on jätnud jälje tegemistesse. Oleme küll kõik tellimused ära teinud, kuid sellist kevadist hakkamist hetkel kahjuks peal ei ole. Samas on just töö see, mis hetkel aitab edasi minna ja emotsioonidega toime tulla.

Nii ei ole tulnud ka uusi tooteid – õigemini ühe uue, EMA kruusi, kujunduse saime lõpuks üles pandud, kuid ka see venis.

Kahju on sellest, et paljud inimesed jätavad oma tellimused viimasele minutile ja siis on meie peale kurjad, kui ütleme, et ei ole võimalik nii kiiresti kätte saada. Ei ole normaalne, et kehtestatud eriolukorra ajal saame kõnesid, kus tahetakse teada, kas järgmiseks päevaks saaks eritellimusega toote juba pakiautomaadist kätte. Esiteks ei istu ka meie lihtsalt niisama jõude ja tööde järjekord on ikka ees; teiseks on pakiautomaadid kohati väga üle koormatud. Meie ei saa vastutada pakkide transpordi eest. Ja mõne toote puhul on alati vajalik üks lisapäev, kas tarnimiseks, kuivamiseks või muuks viimistluseks.

Kuid igatahes läheme me ikka lootusrikkalt edasi 🙂 Ilmselt ka järgmine nädal on meile veel raske, aga iga lõpp on alati ka algus uus…