NetiKink kingituste e-poe raha pakkumine

Kas tahad teenida lisaraha? Hea pakkumine MTÜ-dele, joonistajatele jne

Kas sa vajad lisaraha?

Kui jah, siis tutvustame sulle meie uut lahendust. Nimelt pakume erinevatele MTÜ-dele, koolidele, seltsidele ja muidu hea graafilise meelega inimestele võimalust müüa läbi meie NetiKink kingituste e-poe oma tunnusgraafikaga tooteid. Meiega võivad julgelt juba praegu ühendust võtta ka kunstnikud ja fotograafid, kuid kui tegutsete eraisikuna, siis peate arvestama tulumaksuga. Tahad teada, kuidas asi toimib? Lihtsalt – meil on võimalus luua oma e-poodi selliseid tooteid, mille Kingitused NetiKink e-poestmüügist läheb alati mingi summa mõne kasutaja boonusraha kontole. Kui tavalistele klientidele me nende boonusrahasid rahas välja ei maksa, siis kõik meiega vastava kokkulepe teinud isikud, kellele loome ka oma tooted e-poodi – nemad saavad kogunenud raha ka väljamaksena küsida.

Kuidas täpsemalt koostöö toimib

Kirjeldame täpsemalt, millist koostööd pakume.

  • Sina teed NetiKink.eu e-poodi püsikliendi konto
  • Annad meile graafika (logo, pildid vms), mida meie toodetele trükiksime (tassid, t-särgid, magnetid jne – kogu meie tootevalik)
  • Meie meeskond teeb vastavad tooted e-poodi ja seob iga toote sinu kliendi kontoga, kus määrab ära ka summa, mis sa iga toote müügilt saad.
  • Kogu vajaliku graafika poodi (tootepildid) teeme meie
  • Sinu asi on oma kanalite kaudu oma tooteid promoda ja inimesed ostma suunata
  • Kui sinu tooteid ostetakse, siis iga toote müügilt laekub vastav summa kohe makse laekumisel ka sinu boonusraha kontole
  • Meie valmistame tooted ja saadame need kliendile – vajadusel tegeleme ka kliendi probleemidega

Ehk sinu ülesandeks oleks välja mõelda, millised lahedad tooted meie kingituste e-poe tootevalikust sobiksid sinu graafikaga ja edasi lihtsalt oma kanalites oma tooteid promoda. Kogu ülejäänud poolega – maksete vastuvõtt, valmistamine tarne – sellega tegeleksime meie.

Kui sa ise kahtled ja ei tea, kas kasutada antud lahendust või kahtled oma võimetes, siis soovita julgelt meid edasi oma tuttavatele. Eestis on palju erinevaid ühinguid, seltse jne – kes samuti oma tööks lisaraha vajavad.

Kui pakub huvi – siis võta meiega ühendust.