Inimene harjub kõigega…

…ka poomisega kui vahepeal hingata lastakse.

Ja märts on näidanud, et inimesed on meid ümbritseva olukorraga ära harjunud. Aasta eest, eriolukorra alguses, kukkusid Netikingi tellimused põrandasse ja siis veel paar korrust ka keldrisse ehk põhimõtteliselt mul tööd ei olnud. Täna oleks patt kurta. Eelmine aasta on ületatud (no ei olnud ju ka raske) ja nüüd vaatame kui kõrgelt ületame müügi ja tellimustega aasta 2019.

Taas on päevakorral ka distantsõpe. Sooviksin Bossi KT õppimisse oluliselt enam panustada, aga ööpäeva tunde juurde ei kruti. Tema on tegelane, kellel peab olema kõrval ja ohjasid hoidma, sest muidu läheb käest ära. Noormehel on peas nii palju muid mõtteid ja plaane, et õppimine kipub jääma tahaplaanile.

Mis puudutab õppimist, siis selles osas oleme me Vahuriga lapsed võrdselt ära jaganud. IT-osakond on minusse ehk otse öeldes eeskujulik nohik nagu mina. Ja noh, Bossi KT väärib oma nime, sest tema on Bossi koopia. Ja seda mitte ainult õppimises 😀 Aastad on õnneks mulle õpetanud kavalust, millega nende mõlemaga toime tulla 😛

Kuna kauplus-salong peaks meil praegu nii ehk naa kinni olema, siis sellel rindel me väga ei torma. Tasa ja targu, aga siiski edasi. Küll me selle ka avatud jälle saame.

Ega siis midagi, liigume vaikselt kevadesse, loodetavasti tuleb ilm ka järgi.

Oleme ja püsime terved!

Piret

Update: Siis kui mina blogi postitust kirjutasin, juhtus meie e-poes midagi, mille tulemusel oli Netikingi leht maas. IT-osakond ja Boss on ca 24 tundi nüüd tegutsenud ning ajusid ragistanud ja hetkel on pood taas töös. Julgen nüüd taas välja hingata… Pöidlad peos, et asi fiksitud.