Fotodega kahhelplaadid

Mitmed inimesed on küsinud, mis asjad on sublimatsiooniga valmistatud kahhelplaadid. Ja miks neid üldse kasutada võib.

Kahhelplaatide näol on tegu üsna huvitavate kingivõimalustega ja neil on ka mitu erinevat otstarvet.

Täna keraamilisele pinnale jääb sinna kantud pilt väga ilus. Ja nii näeb taoline prinditud kahhelplaat tunduvalt parem välja, kui tavaline foto. Ta on veekindel ja vägagi püsiv. Kahjuks on ta ainult kergesti purunev löökide mõjul.

Võimalik on sellist piltiraamides seinale panna või siis spetsiaalse tugijalaga ta riiulile panna. Kahjuks pole meie poes hetkel neid tugijalgu eraldi pakkuda, kuid uurime ka seda võimalust.

Lisaks on võimalus mitmest erinevast kahhelplaadist koostada mõni huvitav mosaiik pilt. Mõningatel juhtudel on (seda veel mitte meil) näiteks inimesed oma elamisse tellinud seinale teiste kahhelplaatide vahele mõne huvitava piltmosaiigi. Sublimatsioontehnika üks suurimaid firmasid on USA-s loonud ka näiteks terve põranda glass_tile_muralTegu on ArTainium UV+ tintide abil loodud kahhelplaatidega. Allikas: Premiere Grafix

Ka on paljud inimesed võtnud fotodega kahhelplaadid kasutusele näiteks kohvitassi alustena. Sellisel juhul tasuks kindlasti plaatide alla panna väiksed kleebitavad mööblijalgade alused. Siis ei ole keraamika otse vastu lauda.

Võimalusi, mida keraamiliste kahhelplaatidega teha on palju erinevaid. Kõik sõltub Teie fantaasiast. Meie poolt on teostus.

Lisan lõppu ka väikse pildiseeria erinevatest kahhelplaatidest.

NetiKink e-poest saate kahhelplaate tellida siit.

[smooth=id:1;]