Et emadel oleks suurepärane päev

Emale aega ja häid sõnu

Super emmele super kingitus

Ma olen arvamusel, et emad peaksid oleme tähelepanu keskpunktis 365 päeva aastas, sest ema amet on kindlasti maailma üks raskemaid. Selle ametiga ei saa kunagi kaasa ametijuhendit, vabu päevi ei ole ning tegelased, kellega tuleb koostööd teha, saabuvad ilma kasutusjuhendita. Ent see on ka amet, mis pakub kõige suuremaid ja ehedamaid emotsioone. Rõõm lastest võib olla suurem kui maailma kõige kõrgem mägi. Mure mustem maailmamerede sügavaimast sügavikust. Aga küsides emadelt, kas nad muudaks midagi, saate ilmselt vastuseks ei. Aga tore on ikkagi, et aastas on üks päev, mil emad tõstetakse kõrgele pjedestaalile, neid märgatakse ja neist räägitakse.  Ja sellel päeval saavad emad ka kingitusi. Ise olen seisukohal, et parim kingitus ema jaoks on koosveedetud aeg ja südamest tulnud head sõnad. Aga noh, keda ma petan, kinki on ju ka alati tore saada ja kingitusi meeldib mulle endale ka väga teha.

Mida kinkida emale?

Ärge unustage vanaemasid

Miks mulle meeldib kingitusi teha? Sest siis saab minu aju tööd. Mulle pole kunagi meeldinud “rist kirjas” kingitused. Mulle meeldib mõelda kingisaaja peale ja nuputada, mis oleks just seekord see kink, mis tema silmad särama paneks. Seda soovitan ka sulle. Kui mõtled, mida emadepäeval oma emale (ja ka vanaemale) kinkida, siis mõtle just konkreetselt oma ema peale. Mis on tema huvid, hobid, rõõmud, aga ka mured. Kuidas saad just sina oma kingitusega tema maailma ja tema elu rõõmsamaks ning õnnelikumaks muuta. Näiteks raamatuhuvilisele raamat, gurmaanile mõnus lõunasöök põnevas restoranis, aiandushuvilisele mõni taim… Lisaks ära kunagi hüppa üle oma varju. Oluline pole kui suur või kui kallis kingitus on, peaasi, et kingitus on südamest ja just emale mõeldes valitud.

Netikink e-pood aitab Sind

Armsale emale

Kui sul aga siiski ühtki ülemäära inspireerivat kingiideed endal pähe ei tule, siis tasub piiluda meie e-poe valmiskujunduste lehele. Seal on rohkelt emadepäevast ja emadest/vanaemadest inspireeritud kingitusi. Vaata ringi, äkki kõnetab just mõni meie tootevaliku toode sind ja sa leiad selle aasta emadepäeva kingitused Netikink e-poest.

Südamlik seinakell