Uued tumesinised ja mustad fotoga saunalinad ja käterätikud

Fotoga saunalinad on huvitavad ja meeldejäävad kingitusedMeie fotodega käterätikute ja saunalinade valik on samuti nüüd laienenud. Lisaks varasemalt olnud kolmele värvile on nüüd saadaval ka tumesinised ja mustad saunalinad ja käterätikud. Antud saunalinad ja käterätikud on puuvillased ja ühel äärel on neil spetsiaalne polüester riba, millele saame sublimatsioontrükiga kanda Teie fotod ja tekstid. Kuna tegu on üsna laia alaga ja enamasti soovitakse sinna siiski mitut pilti, siis nüüd on võimalus ka kohe üles laadida kaks pilti – ja seda ilma mingi lisatasuta.

Samuti oleme nüüd kõik saunalinad ja käterätikud koondanud ühte kategooriasse – Saunalinad ja käterätikud. Varem olid tikitavad saunalinad ja käterätikud ühes kategoorias ja fotodega saunalinad teises kategoorias. Nüüd oleme nad kõik ühte koondanud, et neid oleks võimalik paremini üles leida.

NetiKink poest võite leida veel palju huvitavaid kingitusi ja kingiideid paljudeks  sündmusteks – nii sünnipäevadeks, pulmadeks, isadepäevaks jne. Vaadake meie poes ringi ja loodetavasti tekib Teil mõni hea idee.

Kuna emadepäev on tulemas, siis soovitame juba praegu mõelda, kuidas emadepäeval oma ema või vanaema meeles peate.

Teie NetiKink meeskond

Nüüd veelgi rohkem põhjuseid liituda meie Facebooki lehega! Sest liitunud saavad boonust ;)

http://netikink.eu/