Uue tikkimismasina ootuses

Tikitavad tooted NetiKink kingituste e-poestOotame juba mõnda aega oma uut tikkimismasinat. Uue masinaga saame tikkida ilma niidi vahetuseta 15 värvi, oluliselt suurenevad tikkimispiirkonnad ja samuti lisandub võimalus tikkida nokamütsidele.

Järgmine nädal peaks tikkimismasin juba meie kontorisse ka ülesse seatama. Nüüd on see juba Eestis ja maaletooja salongis ootel. Kui masin kohal ja ülesse pandud, siis algab raske töö, sest masina hingeelu tuleb selgeks õppida, kuid üsna varsti saame pakkuda juba oluliselt suurema tikkimisalaga rätikuid, kaob ära 10 tähe piirang ja hakkame järge mööda oma tootevalikut ka tikitavate toodetega täiendama. Kui ka juhtprogrammi selgeks saame, siis lisandub kohe ka võimalus logodega ja piltide tikkimiseks. Kui ka Teil on mõni hea idee, millised tikitavad tooted võiksid meie e-poodi tulla, siis andke sellest julgelt teada. Hoiame teid kindlasti kursis ka oma edusammudega uue tikkimismasinaga.

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.