Üks suurimaid kingitusi, mida elu meile anda võib…

…on hea õpetaja

Kas sa nõustud selle väitega? Mõtle oma kooliajale. Meil kõigil on vähemalt üks õpetaja, kes on meelde jäänud, südamesse pugenud ja keda hea sõna ning heldimusega meenutame veel aastaidki hiljem.

See ON suur kingitus meie elus.

Sügis on alanud ning saabumas on oktoober, seda koos õpetajate päevaga. Seda tähtpäeva on tähistatud juba aastaid ja päeva põhiline eesmärk on õpetaja elukutse väärtustamine. Sinna päeva mahub rohkelt lusti ja rõõmu, kui õpetajad ja lapsed oma rollid päevaks ära vahetavad. Ent sellel päeval tuuakse sageli ka välja murekohad seoses õpetaja tööga.

Igaljuhul on see tähtpäev, millal on põhjust oma häid õpetajaid meeles pidada ja neile näidata, et hindate nende tööd ja toimetusi. Olen kindel, et meie Netikink e-pood saab õpetajale kingi leidmisel sind aidata.

Humoorikas kingitus õpetajale

Loodusteaduste kiirkursus

Armas matemaatika

Õpetaja töö võib sageli olla väsitab, raske ja keeruline. Huumor on tavaliselt see, mis tõstab tuju ja aitab raskustest välja tulla ja rõõmsalt taas edasi minna. Oleme teinud õpetajatele mõeldes nii mõnedki humoorikad kruusid. Sellistest tassidest oma lemmikjooki juues ei saa tuju enam pahaks jääda, ikka tuleb muie suule ja tööga saab edasi minna. Need huumorivõtmes kingitused pole head vaid õpetajate päeval. Tee selline äge kingitus oma lemmikõpetajale näiteks kooli- või klassikokkutuleku puhul.

Südamlik kingitus õpetajale

Seinakell Parimad õpetajad

Kui tunned, et huumor pole päris see teema, millega soovid oma õpetajat üllatada, siis teine kingiidee grupp, mille poole pöörduda on kingitused, mis lähevad südamesse ning panevad õpetaja hingekeeled helisema. Suurepärane kingitus on näiteks seinakell Parimad õpetajad. Selline kaunis ja praktiline kingitus rõõmustab õpetajat, samas kaunistab see ka tema kodu või klassiruumi, väga mitmekülge kink.  Seinakellad on lisaks õpetajate päeval head kingitused ka jõulude ajal või kooli lõpus. Tähtpäevi, mil oma armast õpetajat meeles pidada on kooliaasta sees õnneks mitmeid.

Saunalina Armsale õpetajale

Üks märksõna, mida õpetajale kingituse valmisel võiks jälgida on praktilisus. Nipsasjakesed ja nö tolmukogujad ei pruugi lõppkokkuvõtes kingisaajat isegi väga rõõmustada, suurendavad lihtsalt tema kohustuste hulka. Samas armsa sõnumiga praktiline kingitus leiab kindlasti kasutust ja toob südamesse hea tunde.

Ja üldse – kingitus ei pea olema asi

Alati ei peagi asju kinkima, et anda märku õpetajale, et hindad teda. Piisab täiesti heast sõnast.

Aitäh armas Õpetaja, et jagad meiega oma teadmisi, suunad meid, õpetad meid mõtlema!

Sarnane lause võib olla õpetajale suurem kingitus, kui mistahes materjaalne asi.

Kaunist õpetajate päeva Õpetajad! Jõudu ja jaksu Teie tegemistes!