Tikitavad tooted taas saadaval

Tikkimismasin korras

Meie tikkimismasin on nüüd hoolduse ja pisiremondi läbinud ja taas töös. Seega on uuesti aktiveeritud ka kõik tikitavad saunalinad ja saunaseelikud. Meie tikitavad tooted leiate Saunalinade ja käterätikute kategooriast. Kui Teil on ka ettepanekuid, milliseid tikitavaid tooteid võiks veel lisada meie toote nomenklatuuri, siis võite oma ettepaneku teha, saame vaadata, kas saame Teie soove ka täita.

Uued tooted varsti tulemas

Kuna jõulud ja sõbrapäev on meie laoseisusid tublisti vähendanud, siis paneme kokku taas uusi tellimusi oma tarnijatele. Seega on märtsis oodata mitmete uute toodete lisandumist taas meie toodete nimistusse. Lisaks ka mitmete vahepeal otsa saanud toodete uuesti müüki tulemist. Kindlasti on plaan sellel aastal suurendada ja täiendada fliiside trükikilede värvivalikut, mida praegu on ainult kolme tooni vahel valida. Vastav presstrükk on väga hea alternatiiv tikkimisele ja tulemused tulevad väga ilusad. Ka on plaan suurendada T-särkide presstrüki värvide valikut. Kuna testimisel on ka uus toodete kohandamise moodul, siis peaks varsti tulema võimalus ka laiemaks toodete kohandamiseks ja lisaelementide lisamiseks.

Kingitused internetist

Retro disainiga fotokruusid on huvitavad ja meeldejäävad kingitused NetiKink e-poestNetiKink e-pood on ühe suurima fotomeenete ja kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie kontor ja tootmine asub Keilas, kuid tänapäevaste pakiautomaatide võrgustiku abil saadame oma tooteid üle Eesti – ja on tellitud ka Soome meie tooteid. Oma toodete materjalid tarnimesuuremalt jaolt ise otse Euroopast ja seoses sellega on ka paljud tooted meie poes soodsamad, kui mujal. Samuti teostame ka trüki ise toodetele ja tänu sellele suudame pakkuda kiiremaid tellimuste täitmise tähtaegu. Meie põhiline tootmissuund on väikesed kogused ja eratarbijad ja kasutatav tehnoloogia on ka selleks arvestatud – seega võite meilt tellida ühe ja kahe kaupa erinevaid tooteid – hinnad sellest ei muutu.

Kingitused internetist – NetiKink