Taas on saadaval suured seest kollased fotokruusid

Suured fotokruusid NetiKink e-poest

Suured fotokruusid NetiKink e-poestTäiendasime täna taas oma laoseisusid ja nüüd on taas saadaval mitmeid tooteid, mida vahepeal saadaval ei olnud. Taas on meie poes saadaval suured 450ml seest kollased fotokruusid. Suured seest kollased fotokruusid osutusid väga populaarseks ja vahepeal tekkis tarneauk ka meie tarnija juures. Nii on need fotokruusid üle pika aja taas saadaval. Lisaks lisandusid suured sinise sanga ja randiga fotokruusid meie tootevalikusse. Ka on taas saadaval 12 osalised A4 pusled, mis vahepeal laost otsa olid saanud. Suured seest värvilised ja värvilise sangaga fotokruusid leiate meie kingituste e-poe Suured fotokruusid ja kannud kategooriast. Kui Teil on aga mõni konkreetsem soov ja huvi, siis võite meiega ühendust võtta ja uurida, kas suudame ka mingit muud toodet pakkuda. Sest meie tarnijate võrgustikus on palju selliseid tooteid, mida meie pole riskinud veel oma tootenimistusse võtta.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24, DPD Pakipoed, DPD kullerteenus ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Lisaks omab NetiKink e-pood ka mitmeid partnereid, kelle juures on Teil võimalik näiteks soodsamalt pildistamist tellida. Üheks selliseks partneriks on FamilyDay fotostuudio. FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. FamilyDay fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.