SUVEÜRITUSTEKS VALMIS?

 
strawberries-in-bowl-783351_960_720
Ahoi, head sõbrad!
Märkamatult on loodus õitsema hakanud ja mitte ainult loodus vaid inimesed ka. Kevad on täies hoos ja kaugel see suvigi enam.

Silm lööb kohe särama, kui suvele mõelda, eks?
NetiKingil on sulle suveks mõned mõtted ja ideed:
  • Peagi on algamas lasteaedade ja koolide lõpetamised. Nende sündmuste puhul tasub meeles pidada nii õpetajaid, lõpetajaid kui ka vanemaid. Meie e-poes on päris palju kingitusi ja meeneid, mis sel tähtsal päeval kingisaajale positiivseid emotsioone loob ja ilusaid hetki ka hiljem meenutada aitavad.
  • Suviti toimuvad erinevad kokkusaamised. Küll suvepäevad, klassikokkutulekud, sõpruskonna spordipäevad, kliendipäevadjne. Nende vahvate ürituste raames toimuvad ikka autasustamised ja mõõduvõtmised. Kuidas tundub, kui sel aastal oleksid kõik meened originaalsed ja väljendaksid siirast tunnustust? Netikingi abiga on see väga lihtne! Meil on rikkalik valik tooteid, millele sina saad ise kujunduse juurde valida. Olgu selleks ettevõtte logo, ühine grupipilt või lihtsalt soojad tänusõnad.
  • Pole ühtegi suve, mis mööduks ilma sünnipäeva, pulma või aiapeota. Need hindamatud hetked koos sõpradega on suve lahutamatu osa. Ning NetiKingi poest valitud südamlikud ja ainulaadsed kingitused täiendavad neid ühiseid koosviibimisi ning loovad uusi mälestusi.

Tule vaata meie e-poes on sobivaid meeneid ja kingitusi suviste koosolemiste tarbeks www.netikink.eu