Riiulid on jälle lookas ehk meile saabus kaupa

Klientide lemmikud on tagasi

Esmaspäev oli meil taas ootusärev, ootasime kullerit, kes meile kaupa tooks. Isadepäev ja jõulud olid tegusad ja otsa lõppesid nii mõnedki tooted, mis meie klientidele meeldivad ja mida tellitakse palju.

Taas on saada lai värvivalik saunalinu ja käterätikuid, kuhu saame sublimatsioonitehnikas trükkida Oma pildiga ja tekstiga saunalina NetiKink kingituste poestpilte ja tekste. Populaarsemad saunalina värvid on läbi aastate olnud tumesinine, helesinine ja punane ning need värvid on juba mõnda aega täitsa nullis olnud. Kuigi e-poes, toote juures, on hetkel veel illustreerivad pildid, siis töö käib ka selle nimel, et varsti saaks tellida ka trükitavale alale taustasid, et pilt/pildid ja tekst/tekstid oleks veel kaunimalt ühte liidetud. Kui Sul on aga juba praegu kindel soov ning nägemus, kuidas soovid saunalina veel erilisemaks teha, siis anna meile sellest kindlasti teada, püüame sulle vastu tulla ning sinu soovi võimalikult täpselt täita.

Aeg on raha 😉

Isikupärane seinakell - suurepäene kingitusSamuti saab taas meilt tellida personaalse kujundusega suuri seinakellasid, nii ümmargusi kui nelinurkseid. Meenus, et jõulude ajal tegime kingituseks ühe motiveeriva seinakella, mille ilmne eesmärk oli kingisaajat ergutada ja utsitada sportima, et ikka tibusammul vormi saada (olgu, olgu, olen nõus  – ümmargune on ju ka vorm 🙂 ). Mõte oli andekas ja tulemus meile meeldis.

Suurepäene kingitus lapsele - oma pildiga rahakottAjast ehk kelladest ma kirjutasin, nüüd siis on järg raha käes ehk meil on taas tootevalikus ka tekstiilist rahakotid, mida tellitakse sageli lastele kingituseks. Lapse enda foto või lemmikkangelase pilt rahakotile ja tulemuseks on äge kingitus, mida laps kasutab kindlalt väga hea meelega (omad kogemused kinnitavad seda).

Sisuga pinal - 2in1 kingitus - isikupärane ja praktilineJätkates lastele mõeldud kingitustega, siis meie e-poes on taas olemas ka sisuga pinalid. Need on eriti populaarsed tooted lasteaia lõpupidude eel ning enne 1.septembrit. Saate tellida just lapse isikupära arvestava pinali, mis sisaldab juba erinevaid  pliiatseid,  joonlaudu, kustukummi ja pliiatsiteritajat – palju ägedaid asju koos – lahe kingitus on ühe korraga olemas ning pole vaja rohkem oma pead vaevata.

Sõbrapäev on tulemas (kuigi sõbrad/kallimad peavad ikka iga päev mõtetes olema)

Sõbrapäev on selline ilus ja nunnu püha, kus on tore oma kalleid sõpru ja armsamat millegi südamlikuga  üllatada. Vahva kingiidee on pehmed mänguloomad. Ka nende valik suurenes – erinevad karud, jänesed, konn aga miks mitte ka humoorikas põhjapõder. Valikust peaks leiduma igaühele midagi sobilikku. Pehme loomake kannab väikest särki, kuhu võib lasta trükkida armsa mõttetera või siis mõne tähtsa pildi. Selline kingitus ei lase kingisaajal kinkijat kunagi unustada.Pehme mänguloom - südamlik kingitus