Rahakassa – ajakohane kingitus igale vanusele

16000_dye_sublimation_money_boxRahakassa on praegusel ajal igati ajakohane kingitus igale vanusele. Lastele kinkides tähistab rahakassa vanemate soovitust mõelda tulevikule ja kannatlikult koguda raha suuremate ostude jaoks. Kes meist siis lapsena poleks kogunud raha mõne mänguasja või lemmiklooma tarbeks.

Praeguses majanduslikus seisundis on rahakassa aga ka asjakohane firma kink. Lastes peale printida oma firma logo võib sellist kingitust pakkuda nii oma töötajatele või ka äripartneritele. Kes suudab ka praegu rahakassasse raha kõrvale panna, see tuleb kiiremini ka kriisist välja.

l_162c7da417

NetiKink pakub oma tootevalikus valget rahakassat, millele saab sublimatsioontrüki tehnikas peale kanda nii Teie foto, pildi kui ka logo. Tellimisel mingeid koguselisi piiranguid pole – on hetkel vaja ühte kingitust – teeme valmis. On tarvis kümmet – pole ka probleeme.

Kui endal ideedest puudust tuleb, mida rahakassale printida, siis võite oma soovi ka meile meili teel kirjeldada. Äkki suudame midagi koos välja mõelda.

Otselink meie pakutavate rahakassade juurde on siin.