Post24 pakiautomaatidele lisandub 1600 pakilahtrit

Kingitused Post24 ja NetiKingi abigaEestisse jõuab kuus uue põlvkonna moodulautomaati. Kauaoodatud automaadid leiad kõige mugavamates asukohtades. Uued alati avatud Post24 pakiautomaadid on suurema ekraaniga ning neil on rohkem lahtreid. Kokku suureneb pakiautomaatide võimekus 40%.

Automaadid paigaldatakse kõige populaarsematesse kohtadesse, kus inimesed saadavad ning võtavad vastu kõige rohkem pakke.

Juba aprillis paigaldasime esimesed uue põlvkonna pakiautomaadid Pärnusse Port Artur 2 ja Tallinnasse Magistrali keskuse juurde.

„Võrgustiku laiendamise põhjus on see, et e-kaubandus areneb väga kiiresti, inimesed soovivad üha enam oma asju kätte saada automaatidest ning seetõttu töötavad need kohati oma võimekuse piiril. Uued automaadid ja lisanduvad asukohad tulevad Tallinnasse, Tartusse, Pärnusse ja Viljandisse. Praegu testime uuenenud tehnoloogiat ja juba lähiajal saab uutest automaatidest saadetisi edastada ning vastu võtta,“ kommenteeris logistikadivisjoni juht Ansi Arumeel.

Kui tavapäraselt tõusevad pakimahud aasta lõpus jõulude ajal, siis praegu läbib pakiautomaate kolm korda rohkem saadetisi kui jõulude ajal. Kokku on Post24 pakiautomaate kasutanud juba üle 200 000 inimese.

Loe edasi