Piiks, piiks ja pakk tuli

smartpostNetiKink teeb ettevalmistusi liitumiseks SmartPosti süsteemiga. Loodetavasti peaks juba lähinädalatel avanema meie klientidele võimalus tellida meie tooteid ka SmartPosti vahendusel.

SmartPosti eeliseks on kindlasti kasutajamugavus, mis võimaldab pakke kätte saada oma kodukoha lähedusest kaubanduskeskusest, seni, kuni keskus avatud on. Ka kiiruse ja hinna suhe on paremini paigas, kui Eesti Postil. Kuigi ka Eesti Posti maksikirjad (90% meie saadetistest) jõuavad kohale paari päevaga. Kuid viimaste puuduseks on siiski postkontorisse minemise vajadus, mis on avatud aga tavaliselt sellistel kellaaegadel, millal inimesed enamasti tööl on. Seega tekkib probleeme töö ajal postkontorisse pääsemisega.

SmartPosti kasutuselevõtuks peame ümber tegema ühe transpordi mooduli, et seda saaks kasutada. Sest nõutud on kindlasti mobiiltelefoni olemasolu ja ka õige pakiautomaadi valimine.

Väike info ka SmartPosti kohta:

  • SmartPOSTi pakiautomaat on „iseteeninduslik postkontor“.
  • Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, kuhu on hea ligipääs, head parkimistingimused ja õhtul kaua avatud.
  • Tellides kaupa postimüügi kataloogidest või internetipoest, saad tellida kauba endale sobivasse SmartPOSTi.
  • SmartPOSTi kaudu saad oma sõpradele või äripartneritele pakke saata. See on soodsam ja mugavam kui kulleriga, postiga või liinibussiga saatmine.