Oh kooliaeg – oh kooliaeg….

Koolivarustus Netikingist!

Augustikuu ongi juba käes ning kooliaasta peagi ukse ees. Netikingi salong pakub vahvatele koolijütsidele mitmeid tooteid, millega oma kooliaeg lõbusamaks muuta. Isikupärased ja piltidega kooliasjad on täiesti originaalsed, mitte kellelgi teisel pole samasugust. Esiteks on lapsel uhke tunne – täiesti tema enda jaoks disainitud kooliasjad. Ning teiseks on sel ka suur praktiline väärtus – asjad ei lähe teiste omadega segamini ja on lihtsasti leitavad.

Netikink pakub selleks kooliaastaks kolme erinevat kotti: Toekas seljakott, mugav spordikott ja kerge seljakott/sussikott. Kõigile saab peale trükkida pildi, teksti või nime – ükskõik mis, peaasi, et kandjale meediks!
seljakott spordikott-miami seljakottsussikott

Lisaks on pakkumisel kolme erinevat pinalit: pehme pinal, suur pinal ja väike pinal. Ka nendele on võimalik trükkida pilte ja tekste. Valige aga välja ja andke teada!
pehme-pinal pinal pinal (1)

Peale nende on koolilapsele sobiv kingitus keraamiline pliiatsihoidja.
Ning mugav ja mahukas söögikarp, mis kenasti koolikotti ära mahub. Eks ikka selleks, et vanemad koolilapse tühja kõhu pärast muretsema ei peaks.

keraamiline-pliiatsihoidja     soogikarp

NetiKink kingituste pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.