Nimelised tasssid NetiKingist

Nimelised tassid NetiKingist

Nimelised tassid ja kruusid kontorisse

Nimelised tasssid NetiKingistLisaks piltidele võib tasse isikupärastada ka nimedega. Nimelised tassid on suurepärased kingitused nii kodus kui ka kontoris. Need võimaldavad kingisaajal tunda end erilisena ja annavad võimaluse luua isiklik seos oma kingitusega.

Nimeliste tasside valik on lai. Saate valida erineva kujunduse, stiili ja värvi vahel, mis sobib kingisaaja maitsele. Kasutage nende nime või hüüdnime, et luua midagi ainulaadset ja meeldejäävat. Ettevõtted võivad nimelisi tasse täiendada ka veel logodega. Siis on erinevatel koosolekutel alati igal ühel oma ettevõtte tass käepärast. Külalistele on võimalik tellida ka alati ilma nimedeta kruuse.

Nimelised tassid on eriti populaarsed kontorikingitustena. Need mitte ainult ei anna võimalust isikupärastada töölauda, vaid aitavad kaaslastel tunda end osana meeskonnast. Nimelised tassid on suurepärane võimalus näidata, et hoolite ja väärtustate oma töökaaslasi. Mitmed ettevõtted on seda võimalust ka juba kasutanud ja tellivad meilt pidevalt ka ühe tassi kaupa nimelisi tasse, kuhu ka nende logo peale trükitud. Nemad ei tee enam isegi tellimusi läbi e-poe vaid saadavad meile lihtsalt meilile info uue töötaja nimega ja valmistame neile kohe taas uue töötaja tassi, samasuguse nagu teistel juba olemas on.

Nõuanded nimelise kruusi hooldamiseks

Et teie nimega tass kestaks kaua, on oluline järgida mõningaid hooldusnõuandeid:

  1. Käsipesu või nõrgem pesutsükkel nõudepesumasinas – see tagab kõige pikema vastupidavuse. Oleme näinud enda trükitud tasse, mis on juba aastaid igapäevases kasutuses olnud ja ainult käsipesu kasutatud, ning pilt tassil on endiselt suurepärane.
  2. Vältige kraapimist: Vältige tassi kraapimist teravate esemetega. Kui pilt kriimustub, võib trükk muutuda ebatasaseks või kuluda. Samuti võib siis hakata ka vastav spetsiaalne kattekiht kergesti ära tulema.
  3. Liiga kõrged temperatuurid: Kuna pildid trükitakse tassidele umbes 180C juures, siis kui asetate oma tassi kuskile, kus temperatuur jõuab umbes samale tasemele, siis võib selle mõjul sublimatsiooni tint uuesti aurustuma hakata või lasertrükk lahti kooruma. Seega ärge pange neid tasse ahju või tõõstusliku nõudepesumasinasse.

Telli nimelised tassid NetiKingist