NetiKink tööpakkumine – täiendus

Lisame natukene lisainfot oma tööpakkumisele. Panime lõppu mõned selgitavad videod meie tööprotsessidest ja avaldame ka oma eeldatava palganumbri.

  • Kas soovid paindlikku tööd?
  • Soovid töös oma loovust kasutada?
  • Tahad kodu lähedal töötada?
  • Omad head arvutikasutusoskust?

Kui jah, siis võib meie pakutav töö just sinule olla. NetiKink meeskond ootab, et meie tiimiga liituks veel üks tubli töömesilane, kes tegeleks tellimuste valmistamisega. Igapäevaseks tööks on kujunduste valmistamine, printimine ja pressimine, lisaks ka plotterite ja tikkimismasinaga toodete valmistamine. Iga tööpäev on erinev ja eriline ning väljakutseidpakkuv.
Meil ei ole võimalik kohe pakkuda suurt palka, kuid me saame pakkuda huvitavat tööd väikses meeskonnas, koos paindliku töögraafikuga, mis võimaldab seda, et midagi tähtsat sinu elus tegemata ei jää. Eriväljaõpe pole vajalik, kui sul on hea arvutikasutamisoskus ja sa ei karda tehnikat, siis suudame sind kindlasti ka välja õpetada.

Tööaeg – võimalik nii osaline kui ka täistööaeg
Palk – kokkuleppel (oleme arvestanud täiskohaga töö puhul ca 1000€ bruto palgaga)
Töö asukoht – Keilas
Täpsem info: Piret Suvi 53963112
Saatke oma CV ja palgasoov piret@netikink.eu

Täname kõiki, kes on juba oma CV saatnud – võtame huvilistega ühendust peale 14. augustit. Kuni selle ajani ootame ka sinu CV-d, kui see töö sulle huvi pakub. Kui kahtled – võta julgelt ühendust – vajadusel võid läbi tulla ja näitame ette, milles meie töö seisneb.

Oleme saanud mitmeid küsimusi, et mida peab tegema ja kas see on meeste või naiste töö. Tegu on tööga, mille puhul ei ole vahet, on tegu naise või mehega. Paneme siinkohal juurde mõned Conde videod, kus näha ka meil kasutusel olevaid tööprotsesse.