NetiKink kingituste pood soovib kõigile häid pühi

Pühadesoovid NetiKingi meeskonnalt

Kingitused jaanipäevaks NetiKink e-poestNetiKink kingituste e-pood soovib kõigile oma praegustele ja tulevastele klientidele häid pühi. Sellel aastal on pühad taas pikemad ja töörahval on praktiliselt neli vaba päeva järjest. Nii puhkab ka NetiKink meeskond ja kõik pühade ajal tehtud tellimused tehakse valmis ja saadetakse välja alates kolmapäevast. Lisaks NetiKingi meeskonnale puhkavad ka erinevad kullerfirmad (Itella, Omniva, DPD). Seega palume oma kingituste tellimustega sellega ka arvestada.

Seniks aga soovime Teile rõõmsaid pühasid ja head ilma.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24, DPD Pakipoed, DPD kullerteenus ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.