Mul endal on naljakas. Aga kas ka teistel? Ei tea…

Suvi…meeletu suvi

Suvi on olnud meeletu. Meeletult palav ning raske on olnud seista 200-kraadise pressi ees, kui väljas on 35 kraadi sooja ja õhk ei liigu mitte sentimeetritki.

Keemia, mu arm 🙂

Loodusteaduste kiirkursus

Vajan kohvi

Aga üldse mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada. Hoopis sellest, et hoogne töö erinevate kujundustega on meil täies hoos ja mina olen avastanud ennast tegemas kujundusi, mis seotud reaalainete, keemia ja teadusega üldiselt. On vist isegi selline ütlus, et käopoega kisub lõpuks ikka puu otsa. Mul on ka selline käopoja tunne. Kuigi ma pole peaaegu 12 aastat oma erialaga kokku puutunud (õigemini erialast tööd teinud), siis keemik minus elab endiselt. Boss vaatab mind sageli suhteliselt emotsioonitu näoga, kui talle mõnest oma ideest, mis on keemiaga seotud, räägin ja sealjuures ise itsitan, no on naljakas. Taban end viimasel ajal sageli mõttelt, et kas minusuguseid reaalainete kiiksuga inimesi on veelgi, keda säärased naljad kõnetavad, keda teadus naerma ajab. Me teeme oma tööd ikkagi ennekõike oma kallite klientide pärast ja ootan huviga, kas mõni mu keemiast või matemaatikast inspireeritud toode kõnetab ka kedagi teist ja mu mõte materjaliseerub kellelegi reaalseks kingituseks.

Kellele minu huumor meeldida võiks?

Armas matemaatika

Paljud nendest tassidest on õpetajatele sobilikud kingitused. Kujundades tassi Armas matemaatika, mõtlesin oma kooliaegse matemaatikaõpetaja peale ja inspiratsiooni jätkus. Kui sa Karin seda loed, siis ole tervitatud 😉 .

Kui vajad mõnele oma lemmikõpetajale ägedat kingitust, siis miks mitte valida talle keemia, matemaatika või füüsikaga seotud kruus – praktiline kingitus humoorivõtmes, superluks kombinatsioon.

Tass Einstein

Kui töötad ametis, mis kuidagi teaduse või reaalainetega seotud, siis need kruusid on töökaaslastele väga lahedad kingitused. Kui saad oma lemmikjooki nautida nii, et tuju ka tõuseb, siis on tegu kordaläinud kingitusega. Võimalikke kingisaajaid siia kirja pannes, kasvab minus lootus, et ma äkki ma pole ainus inimene, keda prootoniga seotud mõttekäik muigama paneb ja Einsteini relatiivsusteooria valem inspireerib (kohvitassi kujundama).

Kas sulle meeldib teadushuumor?